Jarig is?
Megan, gefeliciteerd met je 1e verjaardag! Hoop dat je een leuke dag hebt met heel veel cadeautjes. Papa, mama en Dani ook gefeliciteerd natuurlijk!
Groetjes Nancy
Gewijzigd door - Zwelgje74 op 01 Apr 2012 12:36:57
Jarig is?
Megan, gefeliciteerd met je 1e verjaardag! Hoop dat je een leuke dag hebt met heel veel cadeautjes. Papa, mama en Dani ook gefeliciteerd natuurlijk!
Groetjes Nancy
Gewijzigd door - Zwelgje74 op 01 Apr 2012 12:36:57
Gefeliciteerd Meisje met je 1ste verjaardag! ik hoop dat het een hele fijne dag voor je wordt, met lekkere taartjes en leuke cadeautjes!
ook papa en mama van harte!
1 jaar alweer, jeetje wat gaat dat snel. Gefeliciteerd meisje en pappa, mamma en je zus ook uiteraard.
Groetjes,
Michèle
<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>
Van harte!
Groetjes,
M
“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”
Dank jullie wel, wat lief!
We hebben vandaag een super gezellige dag gehad. De hele dag door visite, dus het was best druk, maar Megan heeft het erg leuk gehad en vond alles prima!
We hebben nu ook eindelijk wat meisjes speelgoed in huis, naast alle jongens en baby spullen. De eerste poppen en poppenwagens staan nu in huis, haha
Kids liggen nu heerlijk op bed en wij zijn een beetje aan het bijkomen.
Helaas moet ik morgen extra werken en de kids extra naar het kdv, dus we kunnen morgen niet rustig met al het speelgoed spelen. Dat gaan we dinsdag maar lekker doen.
<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>
<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>
Ik was een weekendje weg, dus te laat.
Maar alsnog gefeliciteerd lieve megan en fijn dat jullie een leuke dag gehad hebben.
Groetjes,
Sandra
Ik ben ook te laat helaas. Niet veel tijd voor ikkeben op het moment vanwege de ziekte van mijn man. Maar jeetje zeg wat is de tijd hard gegaan. Voor mijn gevoel is het nog maar even geleden dat we hier met een heel stel tegelijk zwanger waren. Nu alweer een jaar. Fijn dat jullie een leuke dag hebben gehad. Leuk he dat meisjesspul? Krijgt Noa ook voor haar verjaardag.
Groetjes ramona