Nou…
Jacqueline lijkt in onze ogen muzikaal aangelegd. Niet dat we denken dat ze een of ander talent heeft of een wonderkindje is of zo hoor, maar als ze muziek hoord gaat ze spontaan dansen en (speelgoed)muziekinstrumenten worden regelmatig in de handjes genomen. Nieuwe ‘danspasjes’ worden makkelijk overgenomen (uiteraard op een peutermanier) en ze heeft al uitgevonden hoe ze de radio aan krijgt (ondanks dat er een kinderslot op het kastje zit).
Tot daar klinkt het allemaal wel leuk en aardig, niet?
Maar als ik in de auto met een liedje meezing, komt haar ‘muzikale talent’ om de hoek en roept ze heel hard: MAMMAAAAAA MAMMAAAAAA!!
Soms vooraf of achteraf met een gil. Als ik stop, stopt zij ook, begin ik weer met zingen, begint zij weer te roepen. Ik mag dus absoluut niet meezingen van haar!!
Ze vind dus blijkbaar al op 2,5jarige leeftijd dat ik vooral niet aan de xfactor of popstars mee moet doen.
Vind het toch wel erg dat een kind van 2,5 mij duidelijk maakt dat ik geen zangstem heb…of zou mijn stem echt zooooo erg zijn?? Hahaha