Maandag naar een osteopaat


#1

Dion die geeft vaak nog voeding terug. Het komt er niet met bogen uit maar er komt toch redelijk wat voeding terug en niet alleen met een boertje vaak onaangekondigd. Dion heeft hier geen last van maar het is wel lastig omdat zijn kleding vaak ook vies en nat wordt. Het is niet alleen net na de voeding.
Nu hoorde ik laatst van iemand die haar zoontje ook veel spuugde dat bij haar zoontje een spier over de maag vast zat en hier is hij aan behandeld en nu gaat het stuk beterder.
Dus ja wie niet waagt niet wie niet wint. Je hoort vaak bij snelle bevalling dat het kindje een spier vast heeft zitten. Bij Dion begonnen de weeen om 12 uur licht en toen ik om half 3 aan het ctg kwam waren ze aanwezig maar niet heftig en toen ik tegen kwart over 3 even ging staan is hij ws naar benenden gezakt want toen voelde ik lichte persdrang om 10 voor 4 is Dion geboren dus al met al is het snel gegaan.



#2

Hoi hoi,

ja, het zou idd kunnen dat een osteopaat je kan helpen met je kleine man. Het is zeker het proberen waard!! Hij vindt vaak dingen die een huisarts of fysiotherapeut nooit zou vinden. Als jij denkt dat het gaat helpen, gewoon doen! Idd baat het niet, dan schaadt het niet… Veel sterkte en hou ons op de hoogte!!

Grtz Von

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers


#3

hoi,

Inderdaad, je kunt het allicht proberen. Grote kans dat een osteopaat je kan helpen. Ik zelf ben erg tevreden. Wij zijn met Lenna naar een osteopaat geweest vanwege haar voorkeurshouding en het is in 2 behandelingen zo goed als verholpen.

Groetjes Elly


#4

Helemaal goed! Wel even gecheckt of deze heer of mevrouw gespecialiseerd is in babies en deze vaker dan één in het jaar behandeld?

Wij zijn bij een manueel therapeut geweest vanwege voorkeurshouding toen onze dochter 12 weken was. Na twee behandelingen was het verholpen en ook het overstrekken was over. Wel gecheckt wat de ervaring van deze manueel therapeut was. Ze is zelfs gespecialiseerd in babies dus toen durfte ik het wel aan. Zat wel met argusogen mee te kijken en maar te vragen wat ze deed. hihi. Komt ook door dat enge verhaal een tijdje terug van die cranio sacraaltherapeut. Deze manueel therapeut heeft ook die specialisatie maar zei dat ze dat noooooit bij babies zou toepassen.

Ik ben dus pro maar wel altijd voorzichtig… Misschien komt bovenstaand belerend over maar zo is het echt niet bedoeld hoor!

Heel veel succes!
groetjes,
Wendy


#5

@moppiesmama
Mijn man en veel mensen van zijn familie gaat al jaren naar deze man toe en zijn er zeer tevreden over. Maar ik heb niet gechecked of hij baby wel vaker heeft behandeld maar ben er niet bang voor dat hij niet weet wat hij doet. Maar wel goed dat je daar op attendeerd je hebt een hoop koekebakkers rond lopen die niet weten wat ze doen en het grote geld opstrijken.

Ik hoorde gisteren van mijn moeder een verhaal over een baby die ook veel spuugt en deze had vergrote amandelen. Maar die gaan ze niet eerder weghalen dan dat het kindje anderhalf is. Dus het kan overal van komen en hoeft dus wat je vaak hoort niet altijd aan het klepje te liggen dat nog niet goed sluit.



#6

Hoi Pranger7,
Dan moet het goed zijn toch! Ja het is wel lastig hoor als leek te weten of iemand wel echt goed is.
Heel veel succes he en laat je ons weten hoe het was?
liefs,
Wendy


#7

Vandaag zijn we naar osteopaat geweest. Dion had zijn bekken iets onstabiel en dit schijnt weer reactie op het middenrif te geven en daardoor zou het spugen kunnen komen. Zoals hij dan zegt is zijn lichaam weer in ballans. Voor de rest waren zijn spieren ed allemaal los of op zijn plek. Dus geen schokkende dingen maar dat had ik ook niet verwacht omdat zijn houding altijd wel goed is. We zullen zien of het nu helpt.



#8

Nou goed klinkt best goed toch? Niets schokkends gelukkig maar wel iets wat te behandelen is. En nu maar hopen dat het helpt!
Hou je ons op de hoogte?


#9

Gelukkig niets schokkends ja. Er is nog wel wat voeding terug gekomen maar tot nu toe nog niet echt veel, maar er zat wel vaker een dag tussen dat Dion minder spuugde dus we kijken het even een tijdje aan. Hij krijgt nu ook vastere voeding dus dat zal natuurlijk ook positiever zijn voor het spugen.



#10

Hoi hoi,

mooi dat er niks ernstigs aan de hand is, maar het is idd goed te behandelen… meestal blijven ze wel een mondje teruggeven totdat ze een maand of 9 zijn en het maagklepje wat beter sluit. Geloof me, het is geen verhaaltje, na 9 maanden spuugden mijn kindjes allebei niet meer (behalve als ze ziek waren dan he )!

Grtz Von

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers


#11

@yavahn
We hebben goede hoop dat het met 9 maand over is. Moet wel zeggen dat het wel minder is geworden. Tuurlijk komt er nog wel wat terug maar hoort erbij.