... Lisa en Cas er een achterneefje bij hebben!


#1

Een tijdje geleden heb ik jullie verteld over Denn zijn neef die ernstig ziek is en over zijn vrouw die zwanger was van de 3de.

Nou zijn vrouw is vannacht bevallen van een zoon; Tobias Xander. Zware bevalling geweest, kindje was nog niet ingedaald maar moeder en kind maken het goed.

Denn zijn neef is er gelukkig bij geweest. En wel lekker dat hij voor het weekend is geboren want Denn zijn neef hoeft in het weekend niet naar het ziekenhuis voor bestralingen. Kunnen ze tenminste het weekend een beetje bijkomen en wennen aan elkaar.

Groetjes van Jolanda, mamma van Lisa (25-08-'02) & Cas (02-12-'04).


#2

GEFELICITEERD !!! Vervelend van zo`n zware bevalling, maar wel lekker dat ze de tijd hebben zo in het weekend.

Groetjes Astrid,mamma van Evianne 03-04-2003


#3

Oooh, wat fijn dat hij erbij kon zijn zeg!
Natuurlijk niet de ideale omstandigheden zo, maar toch…

Gefeliciteerd hoor!!!

Groetjes, mamma van Stephan


#4

gefeliciteerd


#5

van harte gefeliciteerd en ook de ouders met hun zoon .

groetjes marielle mama van tanja


#6

Gefeliciteerd! Fijn dat dat is goed gegaan, dat is ook een zorg minder, want het blijft altijd spannend, een bevalling.

Groetjes Carola, moeder van Jens 20.03.2001, Mats 08.02.2003 en Brusje (verwacht rond 11.07.2005)


#7

Ik heb ze net gebeld en we gaan woensdag op kraamvisite. Het wordt een dubbele kraamvisite want zij hebben Cas ook nog niet gezien.
Denn zijn neef is dan gelukkig ook thuis, is wel zo leuk we hebben ze al een hele tijd niet gezien.

Groetjes van Jolanda, mamma van Lisa (25-08-'02) & Cas (02-12-'04).


#8

Gefeliciteerd
Heel fijn dat hij erbij is geweest

Groetjes van Heleen mama van Robin