Hoi,
Wij betalen € 6,22 per uur voor de opvang van Amy bij het kinderdagverblijf. Dit is incl. luiers, brood, fruit, en drinken en een tussendoortje.
Een tweede kindje wordt door de overheid bijna volledig vergoed. Ook in 2012. bij een verzamelinkomen van € 90.000 per jaar 80% vergoeding voor de opvang van een tweede kindje, inkomen lager zelfs 95% en bij een hoger inkomen 60%.
Mits een officiele opvang.
Dus als je een opvang hebt die niet officieel geregistreerd staat dan is € 5,00 per uur wel veel geld, want je krijgt dan geen kinderopvangtoeslag. Per saldo dus duurder.
Als de opvang wel officieel geregistreerd staat bij het LRK dan is € 5,00 per uur redelijk. Wel zou ik kijken wat er bij deze prijs inbegrepen zit, aan luiers, brood etc.
Ik heb een vriendin die moet voor iedere broodmaaltijd €1,50 bij betalen en ook nog maandelijks een forse bijdrage aan het gastouderbureau.
succes!!
liefs annelies
