Knutselen met je kind leuk is


#1

Ja tuurlijk wisten jullie dat … Maar mijn ideeën zijn op

Jullie kunnen met vast helpen …

Wat knutselen julllie?
Wij hebben pas een kubus gemaakt … erg leuk!
Met herfst bladeren bezig geweest…
Schoen gemaakt en gekleurd … voor de sint
Maar toen … ??? Leuke makkelijke ideetjes welkom!!!


#2

paddestoelen met wc rolletjes
sinterklaas en zwarte piet met wc rolletjes.
Van een aardappel een stekelvarken maken.

Verschillende matrialen op tafel liggen en ze zelf laten plakken op een vel. Bv spullen uit een knutselpakket (oogjes, veren etc)

Liefs Michelle



#3

Ik zat ook al te denken wat we eens konden doen, dus je topic is welkom

Laatst hebben we nog een doosje gepimpt met verf, glitters en schelpen die we op vakantie hadden gevonden. Maar met glitters moet je wel uitkijken dat je geen bende krijgt.

Voor de donkere dagen is het ook wel leuk om een glazen potje te beschilderen en er dan een waxinelichtje of zo’n nep-waxinelichtje in te doen.

Groetjes Natasja



#4

O ja, pepernoten en koekjes bakken is ook erg leuk. Vindt Merel hier erg geweldig.

Groetjes Natasja



#5

Ik heb vanmiddag in pakpapier zitten knippen, allemaal sintjes en pietsjes, en m;n dochter heeft ze allemaal op een mooi roze papier geplakt!
En een ideetje; bij veel supermarkten/winkels kun je knutsels halen, maken en terug brengen! Dan zit er rond december wat lekker is

Manderijn


#6

Een verrekijker van wc-rolletjes
Inderdaad sint en piet met wcrollen

Vlinder, met een eierdoos: deksel en onderkant van elkaar losmaken en verven, dan het midden van beide delen naar elkaar toe knijpen: een vlinder met 4 vleugeldelen.
OF een keukenrol als lijfje en dan van papier de vleugels.

Uhm… Verschillende lichaamsdelen van een dier uitknippen/printen en dan door de kleine meneer op de ‘goede’ manier in elkaar laten zetten.

En inderdaad kruidnootjes of taai-taai bakken doet het ook goed!

Veel plezier,
Anne


#7

eeen mijter van sinterklaas maken? van rood en geel paiepr/karton?

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#8

Gekleurd papier laten beschilderen met sla-olie, en dat dan om een glazen potje plakken, geeft een heel leuk effent met een waxinelichtje er in.
Paddestoelen en kabouters met wc-rolletjes, teken een koe en laat de vlekken er op plakken, prikken met een prikpen, een sinterklaas doe-boek, sokpoppen maken (met vilt en textiel-lijm of naaien) papiermache om een ballon plakken, en die later als hoofd beschilderen en plakken(de haren van wol) Dat was hier laatst een groot succes! een flinke klodder scheerschuim op het tafelblad en daar met de vingers in tekenen Ook heel leuk en goed voor uren plezier en een lekker ruikend huis en kinderhandjes

Groetjes Anouk



#9

Wat hier op het moment helemaal in de smaak valt is Magic Sticky. Heb ik bij de action gekocht voor een eurotje of 2.
Het lijkt een beetje op van die kaaswokkels qua vorm. Je kunt die dingen aan elkaar plakken met water en zo bv beesten bloemen ed maken. Je kunt ze ook snijden en je kan het ook op papier plakken. Rens is er helemaal weg van.
play-dough klei is hier ook helemaal favoriet.
Aardappelstempels maken is ook leuk, kun je leuke placemats mee maken voor bv sint of kerst.

Groetjes Ramona