Nog even een berichtje, want begin me nu ineens heel heftig zorgen te maken.
Ik leg net Rico op bed, maar moest m eerst verschonen. het viel me een paar mnd terug al wel op dat hij een klein wit vlekje op zijn buik/zijde had.
Nu keek ik er toevallig weer naar (normaal let ik er echt niet op) en hij is echt flink groot geworden.
het is net alsof er geen pigment in zit ofzo.
en dat in combinatie met die NOG STEEDS opgezette klier in zijn hals… nouja ik haal me even vanalles in mijn hoofd.
Even nader uitleg:
sinds de bevalling heb ik af en toe ronde plekjes wat schraal aanvoeld op mijn huid, die erg jeuken.
Op den duur is dat schrale weg en blijft er een wit vlekje over, alsof ineens het pigment weg is.
Nu heeft Rico dat dus ook, op zijn beentje (kan me niet herinneren dat dat eerst schrale plekjes waren geweest) en op zijn buik dan een behoorlijke.
Nu twijfel ik dus even over een paar dingen. Ik weet dat ik zoiezo de dokter moet bezoeken als ik me zorgen maak, maar ik zit me NU druk te maken dus ik wil het NU kwijt.
maargoed nu zit ik dus met een paar dingen in mijn hoofd.
Zou het een schimmel kunnen zijn die besmettelijk is omdat zowel ik als rico het hebben?
Het kan toch geen huidaandoening zijn ofzo? (ik maak me drukker om hem dan om mezelf eigenlijk terwijl ik er zelf meer last van heb… dit is trouwens meegenomen in het onderzoek toendertijd bij de internist maar we zijn er door de dingen eromheen niet zo diep op ingegaan)
En is het normaal dat mochten de witte vlekjes van mij en rico niets met elkaar te maken hebben dus dat het een totaal ander iets is, is het dan normaal dat als hij gewoon geen pigment heeft op dat stuk huid, dat dat binnen een paar mnd zoveel groter is geworden?
nouja ik maak me dus druk ja