Jasper boos was op de mevr. van het CB


#1

want die had hem twee rotprikken in z’n bovenarmen gespoten!
Het was voor de eerste keer in z’n armen, en eentje moest in de huid gespoten worden. De verpleegkundige waarschuwde al dat het een hele nare prik was…nou dat hebben we gehoord. Echt niet grappig (mama zat helemaal ineen gekrompen…)
Toen we weg gingen keek Jasper heel boos naar de verpleegkundige en wilde haar geen handje geven, hij schudde met z’n hoofd en duwde haar hand weg… hij wist overduidelijk dat dit de persoon was die hem pijn had gedaan! En terecht, dat kleine moppie. Zo zielig…!

Gelukkig is hij er nu een hele tijd vanaf

Lilypie Premature Baby tickers


#2

Ha ha ha geweldig he. Hier ook een meisje die al menig cb verpleegkundige en arts uitgescholden heeft. Zij ging echt schreeuwen naar ze

Groetjes,

Michèle


#3

hahaha
das hier wel anders geweest prikken gillen boos op mama van waarom breng je me hier!!! en dan gewoon met de verpleegkundige gaan spelen hahaha

before you judge me, try hard to love me


#4

Hoop dat hij verder geen last krijgt van z’n prikken en idd fijn dat hij er nu een hele tijd vanaf is. Ik vond het altijd zo zielig.

groetjes Ramona

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers


#5

Goed zo Jasper, kom maar voor jezelf op!

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers