Ik Eva achter het behang wou plakken?


#1

Vorige week was papa ziek. Hij was grieperig. Nu heb ik het waarschijnlijk van hem overgenomen. Ik had het gisteren ijskoud en nu ook weer. Vandaag de hele dag gesnotterd, pijn in mijn darmen en spierpijn. Ik sleepte me door de dag, ik moest ook nog met Max naar de fysio…Papa is vanavond op cursus en dan leg ik Eva alleen in bed. Omdat opa er vanmiddag was, wilde ze niet slapen en was ze een enorme draak. Het werd met de minuut erger. Dreinen, hangen, overal om brullen. Ze was bek-af en ik onderhand ook. Ik legde haar in bed en zong wat liedjes voor haar. Ik deed er met mijn verkouden hoofd nog een dansje bij, zoals altijd, maar dat kon mevrouw niet bekoren. Ik stond voor paal! Eenmaal in bed gehesen begon ze keihard te gillen en te roepen om papa. Dat vind ik dan zo irritant! Heb ik me de hele dag met haar bezig gehouden, zo goed als dat ging, roept ze om PAPA. Dan voel je je zo nutteloos!

Ik wilde in bad omdat al mijn spieren pijn doen en ik gewoon niet fit ben. Dat mocht niet van mevrouw. Ze bleef onophoudelijk gillen en zeuren. Gek werd ik ervan! Ik kon natuurlijk toch al weinig hebben…Zat ik in bad, hoorde ik haar nóg brullen, dus ontspannen was er niet bij. Ik ging er na 5 minuten kwaad uit. Ik stormde haar kamer binnen en riep: ‘En nu je kop houden! Mama is al ziek en jij bent vervelend!’ Ik wierp haar een beetje terug in bed en ze krijste alleen maar harder. Gillen van mama werkt natuurlijk averechts, ik weet het…Maar ik was echt zo boos op haar, ik kon haar echt achter het behang plakken! Uiteindelijk ging ze minder huilen en viel ze in slaap. Ze was zo lastig omdat ze gewoon dood-op was. En ik ook. Dus we hadden onze avond samen even niet…

Maar waarom zijn kinderen altijd extra lastig als je je toch al ziek voelt? Ik wil er op tijd in, want ik werk morgen. Ik ben net weer begonnen en wil me niet meteen alweer ziek melden. Zodra mijn vriend thuis is, dat is al zo, duik ik er in! Pfffff!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#2

Je weet het antwoord zelf wel meis Ik geef je bij deze een dikke beterschapsknuffel en ik hoop dat je niet veel zieker zult worden. Eva is morgen vast weer een engeltje!

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#3

zoo herkenbaar! ik zit ook niet honderd in mijn vel en rico lijkt alleen maar moeilijker te doen. ik herken het gillen ook wel. ofja ik gil niet zo gauw maar mijn stem verheffen deed ik laatst ook en zei dat het : verdomme afgelopen moest zijn!
hij lachte me gewoon kei hard uit! pfff…
meisie beterschap he! ik hoop dat je snel opknapt… en dat Eef lief voor je is… sterkte!


#4

Wat vervelend voor je dat Eva zo vervelend was. Logisch dat je het aan het einde van de dag dan helemaal zat bent. Hoop voor je dat je je morgen weer wat beter voelt en dat Eva ook weer wat liever is.

Groetjes,
Sandra


#5

Aargh… herkenbaar!!
Beterschap en sterkte met je kleine draak!

Liefs, Anne

Lilypie Second Birthday tickers


#6

wat vervelend dat je een rotdag had en dat Eva zo vervelend was!! Komt idd doordat ze aanvoelen dat je niet lekker bent/niet goed in je vel zit, Je bent dan toch altijd wat meer to the point dan normaal, en waar je normaal misschien probeert af te leiden etc, heb je daar nu geen puf voor, met als gevolg dat ze nog meer baldadig worden, waardoor ze zich zo gedragen. Ik hoop voor je dat je je snel weer beter voelt meid!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#7

Ja, het lijkt inderdaad altijd zo dat het aanvoelen. heel irritant!

Als ik echt ziek ben is Noor een engeltje en heel lief, aait ze over mn wang en zegt ze aaaahhh… mama… ben je beetje ziekies?? Heel schattig. Maar als ik er gewoon doorheen zit na een lange dag en me niet helemaal 100% voel (vaak de laatste tijd, ook met dat stomme bekken) dan is ze een draak! Ook denk ik omdat ik minder kan hebben, dus het valt mij meer op en dan wil je gewoon lekker tijd voor jezelf en geen gezeur.

Veel beterschap meid, hoop dat je een goede nacht slaap hebt gehad!

Liefs!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers


#8

Ha ha ha wat heb ik dan een zorgzaam kind. Als ik ziek ben (komt bijna nooit voor) gaat ze me hoofd zitten aaien en me kusjes geven. Op den duur ben je dat gefriemel ook zat hoor maar het is beter dan dat. Enne je zult zien Eef is zo weer lief

Groetjes,

Michèle


#9

Owww rainbow, nou ik snap het helemaal … irritant is dat he ! dat ze dan zo lekker lastig zijn (en ik bedoel alles is lastig als je je nie lekker voelt…) en dan doe je nog een dansje (met je snotkop) nog nie goed en dan nog om papa gillen, pfhhhhhhhhh!!!
ow ik zou ook helemaal lijp worden hoor…

ja en in bad heeft bij ons dan ook geen zin, want da gegil hoor je daar ook ! ik wacht dan altijd maar ff een half uurtje, want langer houden ze da gegil dan toch nie vol omdat ze gewoon moei zijn, dan kan je tenminste rustig in bad hahaha!

ik hoop dat je je al wat beter voelt, want zo het jaar beginnen is nie funny !


#10

Ik denk dat Rainbow ziek is geworden… beterschap!

Liefs!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers


#11

Ik denk dat Rainbow ziek is geworden… beterschap!

Liefs!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers


#12

Ja…Rainbow is inderdaad ziek geworden… Ik heb de griep te pakken…Het gaat wel al wat beter nu, maar afgelopen dagen heb ik heel veel geslapen en heel veel liggen zweten! Bah! Ik ben nog niet fit en heb niet veel puf om te Ikkebennen, maar het gaat de goede kant op! Bah, ziek zijn is niks! Bedabkt voor de beterschap Liske!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#13

Sterkte Rainbow en beterschap!

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#14

Niet doen hoor, achter het behang plakken. Geeft zulke lelijke bobbels aan je muur…

Beterschap!!!


#15

Beterschap Rainbow!

Ennu…wat jij riep tegen Eva…tja…iets anders geformuleerd maar ik heb het ook eens tegen Aaron geroepen (in het heetst van de strijd)

Gr, Danielle