Hotelkamer en autorit


#1

Wij gaan binnenkort lekker 4 dagen naar Disney met Merel. En we hebben er enorm veel zin in. Wij zijn Merel al een beetje aan het voorbereiden met het Mickey Mouse Clubhuis en ze heeft een Disneytrolley en toilettas. Ik denk trouwens dat mama dat leuker vindt

Maar we gaan met de auto en we slapen in een hotel en die heeft 1 kamer waar we dan met z’n drieën slapen. Daar zie ik een klein beetje tegenop. Merel vindt het nl erg gezellig als wij er ook zijn en gaat dan niet slapen… Maar waar gaan wij dan heen. We zitten in het Seqouia Lodge bij het park, wel in het hoofdgebouw. Maar het is nou niet bepaald een hotel om de babyfoon mee te nemen en dan in de bar te gaan zitten. De eerste avond zal sowieso een beetje lastig worden, want Merel moet altijd wennen aan een nieuwe omgeving en dan is het een tijd flink huilen. Wij hebben daar geen moeite mee, maar een ander hoeft er ook geen last van te hebben. Er is wel een babysitservice, maar ik wil eerst weten hoe dat werkt en hoe Merel reageert. Hebben jullie ideeën/tips wat we kunnen doen als ze niet wil gaan slapen.

Ook gaan we met de auto en Merel vond het een tijdje terug helemaal niets om maar een half uur in de auto te zitten. Nu gaat dat beter, maar naar Disney is het toch minimaal 5 uur vanaf ons. We gaan wel vaker stoppen en denken erover om een dvd-speler mee te nemen, maar hebben jullie nog andere tips?

Alvast bedankt!

Groetjes Natasja


#2

Wat betreft de rit; misschien kan je zorgen dat op een tijd rijdt waarop ze meestal slaapt. Dan ligt ze alvast tenminste een paar uur te tukken en dat rijdt een stuk relaxter dan met een jengelend kind. Verder lekker erbij achterin zitten en liedjes zingen en een beetje afleiden, werkt hier altijd prima.
Verder voor wat betreft het hotel; wij hadden vorig jaar op doorreis naar wintersport ook een hotel met 1 kamer ( op de heen- en de terugreis) en toen was alleen Minke er nog en die sliep in een campingbedje naast ons bed. Dat ging prima alleen gingen we 's avonds inderdaad in het hotel binnen bereik van de babyfoon lekker koffie drinken en spelletjes doen. Kon zij rustig slapen en wij schoven dan later stilletjes ons bed in!
Veel plezier daar !


Gewijzigd door - Linette1 op 09 Aug 2010 14:56:09


#3

Gewoon niet druk over maken.
Dat werkt het beste.

Op vakantie gaat toch alles anders dan thuis,
en je kunt het echt vergeten om hetzelfde ritme aan te houden.

Dus, laat maar lekker over jullie heen komen,
en reageer goed op haar signalen.

Je zult zien dat dat slapen geen enkel probleem is.
Madame zal moe genoeg zijn van de hele dag.

Ook onderweg, of je er nou naast zit, of gewoon voorin,
vertel wat je ziet, betrek haar bij de rit.
Alles is interessant!
De koeien in de wei, of de schapen, of de paarden.
Die ene groene vrachtwagen.
Of daar, een oranje graafmachine.
He, we rijden een tunnel in, nu wordt het donker.

Niet druk maken, en lekker genieten met z’n allen!

M.


#4

@MarselenDiana: Hetzelfde ritme aanhouden zijn we zeker niet van plan. Dat lukt toch niet. We zien inderdaad wel hoe het loopt.

Maarre, ff op topic: Gefeliciteerd met jullie zwangerschap!

Groetjes Natasja