Hallo,
Hoeveel borstvoeding kan ik mijn dochtertje van 4 maanden, 5600-6000 gram, per keer in een flesje het beste geven? (voor op het kinderdagverblijf)
Groetjes Jessica

Hallo,
Hoeveel borstvoeding kan ik mijn dochtertje van 4 maanden, 5600-6000 gram, per keer in een flesje het beste geven? (voor op het kinderdagverblijf)
Groetjes Jessica

De rekenformule:
gewicht in kilox150/aantal voedingen.
Dus 6x150/6=6
Kijk even op borstvoeding.com
Groetjes, MamaMartine
Ik gaf 3 flesjes van 130cc mee en hij kreeg om de 3 uur later om de 4 uur en toen was het tussen de 150cc en 180cc (lag er aan hoeveel ik had kunnen kolven de dag ervoor)
Ik keek net even in het boekje van het CB en ik las dat mijn zoontje bij 4 maanden al boven de 8 kilo zat !
Om de hoeveel tijd krijgt ze daar een flesje ?
Rens dronk toen ongeveer 180cc gaf dan meestal 200cc mee per fles. Dan wist ik zeker dat hij genoeg had. dan kun je het natuurlijk ook even aankijken. Vraag even of ze opschrijven wat ze drinkt dan kun je de hoeveelheden die je meegeeft daar op aanpassen.
groetjes Ramona


Ik heb ruim een maand full-time gekolfd en Lenna dronk (5000-5500 gr.) 150 ml. per keer…
Het blijft denk ik gewoon uitproberen wat je kindje wil…
Succes!