hallo allemaal,
Ik zou graag willen weten wat jullie doen als jullie kindjes huilen in bed en ze hebben nog maar 1/5 uurtje in de middag geslapen.
Mijn zoontje is nog maar 9 weken maar hij wil erg weinig slapen en nu vind ik het in de ochtend niet zo erg maar ik zou toch wel graag willen dat hij s’middags wel 2/5 uur gaat slapen.
Halen of haalde jullie je kindjes van deze leeftijd er dan uit wanneer ze willen of laten jullie ze liggen en af en toe kijken wat er is en dus eigenlijk laten huilen???
Want als ik hem er uit haal en hij ligt in m’n armen slaapt hij wel.
Ik weet zelf niet meer zo goed wat ik moet doen,laten huilen of de hele middag hem “rond sjouwen” want voor de fles kan hij zich helemaal niet alleen vermaken.
Oja en ik speel ongeveer 30 a 45 min met hem na de fles en leg hem dan in bed, ligt er aan of hij begint te gapen enz…
Groetjes Lies.
Gewijzigd door - lies 26 op 09 Nov 2007 16:18:01



