Het - nog wat is en Eva


#1

NU in de kamer loopt in haar BIKINI! Met -10 ofzo? Ok, hier is het warm, maar toch! Ik kwam beneden en zag haar wegglippen uit haar kamer. Met haar bikini aan! Ze is zwembadje aan het doen, er ligt een plaid in de kamer. En daar hoort een bikini bij! Het ziet er heeeeeel maf uit! Ze zit nu zogenaamdeen ijsje te eten langs de rand van het zwembad. Ze is duidelijk in het verkeerde land geboren, ze haat kou en sneeuw!

Groetjes Rainbow

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers


#2

Oh…wil je aan Eva vragen of ik ook mag komen zwemmen en ijsjes eten? Lijkt me heerlijk in het warme zonnetje!
Heerlijk he die fantasie van die kleintjes!
groetjes,
Wendy

Kinderen hebben het meest liefde nodig als ze die het minst verdienen…


#3

hahaha jeetje! ijskoud! rico had dat vorige week, lag ie in zn bed met opgeblazen zwembandjes aan zn armen te slapen. gek kind! (had ie natuurlijk zelf opgeblazen hoor niet ik)


#4

Da’s inderdaad een duidelijke boodschap

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#5

ha ha ha dan lijken morgan en eef weer op elkaar alleen trekt die nu steeds meer kleren aan ipv uit want ze vind het allemaal veel te koud.

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#6

Die Eva is een afrikaan ik hoor het al!


#7
quote:
Die Eva is een afrikaan ik hoor het al!

<a href=“http://www.tickercentral.com”><img border=“0” src=“http://www.tickercentral.com/view/amfp/2.png”></a>