Help in de hoek zetten werkt niet meer


#1

et is hier nu echt lekker raak, rens zit echt midden in de peuterpuberteit.
Het werkte hier eerst prima om hem in de hoek te zetten als hij niet luisterde maar nu helpt dat niet meer.
Hij gaat bv zelf al in de hoek zitten met een big smile als ik hem een waarschuwing geef, of hij weigert er uit te komen zodat hij nog niet hoeft te doen wat ik van hem vraag.
Weet even niet hoe ik dit moet oplossen. Lijkt me niet de bedoeling van straf.
Ben het momenteel echt zat. Hij wil niet eten, niet aankleden,niet zelf lopen, alleen maar gedragen worden en hij gooit slaat en schopt.
Negeren en afleiden werkt ook niet. Weet het even niet meer.
Iemand tips?

groetjes Ramona


#2

op de gang, Bo had dit namelijk ook, dus vanaf toen was het op de gang. Hij heeft trouwens zo goed als niet geschoppen of geslagen, maar de driftbuien, dingen doen die niet mogen natuurlijk wel. Aangezien de hoek niet meer leek te werken, was de gang mijn volgende optie , en dat werkt!! Soms vraag ik hem als hij iets doet wat niet mag, en hij doet het nog een keer, wil je op de gang?? En als hij ja zegt, dan gaat hij ook. Vind hij niet leuk, maar dan had hij maar geen ja moeten zeggen, die wijsneus !!! hahahahahahahaha

Overigens, bij slaan of schoppen, 1 keer warschuwen, daarna op de gang. Volgende keer dat hij het doet, niet een smeer waarschuwen, gewoon op de gang. En dan ok echt voor 1,5 a 2 minuten laten zitten. Binnen een paar dagen (als het al niet dezelfde dag is, gegarandeerd resultaat!!
Moet zeggen, zie mijn topic eens over uitprobeer dag van eergisteren. Bo is ook een volhoudertje, af en toe heeft hij een dergelijke dag, en daarna is het weer een tijdje goed en luistert hij ook goed (op een enkele keer na dan)

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#3

Denk dat ik dat toch maar is ga proberen. Heb ik al eerder gedaan maar toen ging hij gewoon spelen op de gang. Misschien toch maar even leegmaken.

groetjes ramona

<img src=“http://lb3m.lilypie.com/X8bBp1.png” width=“200” height=“80” border=“0”


#4

Tsja, als hij zelf al in de hoek gaat staan:
hem er weer uithalen.
En zorgen dat hij wel doet wat je wilt.
Kost wat overredingskracht, en vooral tijd.
Maar vooral: volhouden.
Nee: je gaat nu … doen.

M.


#5

moet er wel bij zeggen dat m ijn gang helemaal leeg is. Dus hij kan nergens mee spelen, geen jassen, geen schoenen niks!! Dan is de lol er snel af!! En als hij al deuren open kan doen, voet er voor zetten, doe ik ook bij bo, anders loopt hij net zo gemakkelijk weer de woonkamer in!!! Na 2 minuten mag hj er weer af van mij, niet eerder (tenzij er echt iets is.)

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#6

haha ja weet je wat wij deden toen rico de hoek uitkwam? ervoor staan
dan werd hij helemaal p*off dat vond h8ij niet tof dus hij bleef sindsdien gewoon staan. doet hij het weer niet gaan we er weer voor staan.


#7

Nou Ramona, hier is het ook echt raak nu en het enigste wat echt effect heeft is hup de gang op! Af en toe ben ik het ZO zat dat ik ons dametje zo aan de arm in de gang zet, dit gaat niet zachtjes hoor en dan merkt/hoort/voelt ze wel dat het nu ECHT menens is. Na 1-2 minuten komt ze heel erg beteutert binnen, dikke tranen en als pappa er dan is dan gaat ze daar naar toe! de Boef! anders snikt ze nog na maar laat ik haar daar niet in zitten. Als ze maar even weet dat het NU genoeg is geweest.

Afgelopen vrijdag liepen we naar de supermarkt, dit ging altijd zonder problemen maar nu moest ik madam tillen! Dus niet … ze heeft gemoppert, geschreeuwd en gehuilt … ik ben stug door gelopen, af en toe haar handje gepakt, gewacht, knuffel gegeven en gepakt, opgeraapt … pffffffffff wat een survival tocht maar eenmaal in de winkel was het over en ook op de terug weg ging het goed!

Mensen spraken me aan onderweg hahahaha. De aanhouder wint zei ik en zo is het maar net.

Maar … er zijn inderdaad momenten/dagen die energie slurpen en je het liefst even op een onbewoond eiland zou willen zitten


#8

@Esther, dat niet willen lopen herken ik maar al te goed!! Bo heeft dat ook heel lang gehad. Een tijdje terug was ik het zat, kon namelijk zo 1,5 km lopen met 15 kilo op de arm, omdat hij niet wilde lopen. Ik heb toen de wandelwagen mee genomen en hem er in gezet. Wilde hij ook niet, dik drama, was nog moielijk ook om hem er in te krijgen. Toen hij er een maal in zat, 100 meter gelopen onder luid gekrijs van bo uiteraard. Toen gestopt en gezegd, wil bo niet in de wagen? Nee zei hij. Ik zei, bo je mag er uit, maar dan ga je wel zelf lopen, mama gaat je niet tillen. Dat was goed, en hij liep zelf!! af en toe vroeg hij wel, maar dan zei ik nee, als je niet wil lopen dan ga je maar in de kinderwagen. Dat wilde hij niet en koos eieren voor zijn geld. Ik heb hem nog nooit zo’n lang stuk zien lopen!!! Echt wonderbaarlijk!! Sindsdien loopt hij zelf, en hoef ik hem bijna niet meer te tillen!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#9

@woezel … blijkt toch maar weer dat consequent optreden naar onze kinderen belangrijk is en dan zijn de wonderen de wereld nog niet uit! Het is het een of het ander en laat je teveel keus dan los je het probleem niet op. Voor mij was deze survival tocht voor het eerst

Ik hoop dat Fabienne vanavond ook als een bouwvakker gaat eten


#10

@Esther hahahahahahaha, ja consequent zijn is echt de enige manier die goed werkt !! Daar ben ik ook al een tijdje achter, nooit verwacht toen ik hem als klein baby-tje op de arm had dat ik zo consequent kon zijn, maar dat valt nog mee van mezelf!! hahahahahahaha. en tuurlijk mogen ze keuzes hebben, ben daar zelfs voorstander van, maar wel met mate en ik bepaal waar hij keuze in heeft en niet anders om!!
Ik hoop ook dat Fabienne vanavond als een bouwvakkerin eet!!! Ennuhh…waarschijnlijk is het niet willen lopen isseu voorlopig over, misschien nog 1 keer doorbijten en dan weet ze voorlopig weer wat er van haar verwacht wordt : zelf lopen!!! hahahahahahahaha

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers