Onze babyfoon is alweer stuk en daar baal ik van als een stekker. Wij hebben een scd510 van philips zo’n dect geval. Nooit kopen zou ik zeggen.
Paar maanden geleden was hij ook al stuk en ondanks dat ik alle bonnetjes altijd bewaar was ik de bon kwijt en kreeg ik dus geen garantie meer.
Kon via philips wel een nieuwe adapter bestellen voor de ouderunit en dacht dat daarmee het probleem opgelost zou zijn. Was het ook maar voor een paar maandjes dus. Twijfel nu een beetje over wat ik hiermee moet. Kan wel weer een nieuwe adapter bestellen maar dan heb ik misschien over een tijdje weer hetzelfde probleem.
Of toch een andere aanschaffen, maar de vraag is dan welke goed is. Kan op internet alleen maar slechte ervaringen vinden.
groetjes ramona