Facebook vragje over blokkeren


#1

Hoe zit dat, weet iemand dit? Ik heb namelijk net iemand geblokkeerd op facebook, diegene was zowiezo geen “vrienden” met mijn account, maar wel met iemand die wel weer “vrienden” is met mijn account. We hebben dus een wederzijdse facebook “vriend”. Nu wil ik gewoon weg niet dat die persoon om wat voor een reden dan ook mijn berichtjes kan zien, het gaat diegene niets aan, dus ook al heb ik er staan dat mijn berichtjes alleen voor vrienden zijn, en dus niet voor onbekenden, kan diegene nog wel mijn berichtjes zien staan, bij die wederzijdse vriend , vandaar dat ik dacht dat het misschien wel beter was als ik diegene blokkeer, maar…stel, ik reageer op een berichtje van blijkbaar een wederzijdse vriend, kan diegene mijn reactie alsnog lezen? ook al heb ik diegene geblokkeerd?

liefs woezel

Lilypie Fourth Birthday tickers


#2

Volgens mij is het net als bij hyves dat je kan kiezen voor iedereen, vrienden van vrienden en vrienden. Dus volgens mij als je die laatste optie hebt dan kunnen alleen vrienden het leven en niet vrienden van. Maar blokkeren kan zeker geen kwaad als je het niet vertrouwd. Oh enne wil je zeker zijn dan berichten die echt niet voor andere zijn niet plaatsen of prive sturen

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#3

Je bedoelt dat lijstje dat rechtsboven in beeld staat altijd? Waarop je kan zien wie uit je vriendenlijst bij wie heeft gereageerd, ook als dat geen vrienden van je zijn?

De enige manier om te voorkomen dat niet-vrienden kunnen zien via dat lijstje bij wie van hun vrienden jij iets hebt geschreven (want dat zijn dan jouw vrienden), is het volgende:

Vraag in je status of je vrienden met hun muis op jouw naam willen gaan staan tot er een boxje verschijnt, vraag ze om dan te klikken op ‘geabonneerd’ en vraag ze om dan het vinkje weg te halen bij ‘reacties en vind-ik-leuks’. Dan kunnen niet-vrienden niet meer zien dat jij hebt gereageerd bij wederzijdse vrienden.

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#4

hmmm ok, dan ga ik mij daar maar eens in verdiepen, ga er nog maar eens een nachtje over nadenken, vooral aangezien het feit de wederzijdse vriend niet iemand is waar ik vaak facebook contact mee heb.
Dus als ik mij idd beperk tot geen contact met wederzijdse vriend of echt heel minimaal, wat niet echt moeilijk is, kan diegene het ook niet lezen als ik het goed heb… want als ik dat in mijn status zet, wat Mriek aangeeft, dan moet ik ook maar net geluk hebben dat die wederzijdse vriend dit ook doet, doet ze het niet, dan heb ik er alsnog niks aan…lastig hoor…eerder nooit iemand gehad die ik wilde blokkeren, maar goed, nu wel dus

liefs woezel

Lilypie Fourth Birthday tickers


#5

Zag net toevallig het volgende op FB:

Klik op het pijltje naast ‘startpagina’ (rechtsboven) en dan op ‘privacy-instellingen’. Dan naar beneden scrollen en helemaal onderaan staat ‘geblokkeerde personen en apps’. Misschien kan je daar iets mee?

En anders die betreffende vriend even persoonlijk vragen of ze datgene wil doen wat ik eerder schreef. Even een PB’-tje sturen.

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#6

Je kan iemand op persoon blokkeren. Als je deze persoon opzoekt dan zit er ergens een optie van blokkeer deze persoon.
MAAR!
Houd er rekening mee, dat als jij iets of FB zet, en je vriendin die die andere persoon wel op FB heeft reageerd op jou foto/tekst dan kan de persoon die jij hebt geblokeerd het wel zien.

Moeilijk uit te leggen, heb het zelf laatst meegemaakt. Er is hier een meisje uit ons dorp die ik dus niet op mijn FB pagina wil. Ik heb haar geblokeerd. Maar een aantal van mijn FB vrienden zijn wel bevriend met haar. Nu had ik een opmerking gemaakt bij een van die vrienden, dus die kon zij lezen. Raar maar waar!

Het is wel zo, dat de mensen die je blokeerd jou niet kunnen vinden. Dus als ze dan op jou naam zoeken komt er niks naar voren. Zelfs niet bij jullie “gezamelijke” vriend.

Succes! In dat opzicht is hyves beschermder. Daar kun je je instellingen beter aanpassen.