Ervaringen dr brown fles?


#1

hoi allemaal,

ik gebruik sinds 2 dagen op verzoek van cb de dr brown fles en die bevalt echt super goed!
Alleen als ik de voeding maak en de fles schud gaat ie lekken boven aan de rand.
Is dit bij jullie ook zo en ho schudden jullie dan de fles? Heb net met een vork gedaan ging ook wel maar lijkt me toch niet dat de fles moet lekken.
Tijdens het drinken lekt de fles niet!
iemand ervaringen?

groetjes Gytha


#2

Wij gebruiken ook al vanaf het begin de dr. brown’s flessen. Dat lekken ken ik niet. Heb je dat rubberen rondje goed in het ventiel gedrukt, dus dat 'ie niet scheef zit? Misschien dat het daardoor kan komen. Verder beviel de fles ons inderdaad altijd heel goed!

Groetjes!

Lilypie Tweede Ticker


#3

hier ook de Dr brown en als hij scheef zit ja dan lekt ie. Anders niet. Verder ideaal.

Groetjes,

Michèle


#4

nee zit goed aangedrukt, daar dacht ik ook al aan. maar met schudden gaat de melk door het ventiel gaatje en komt en langs naar buiten.
vreemd he?

Groetjes Gytha


#5

Ik weet niet of het helpt, ik hou wel me vinger op de speen als ik schud.

Groetjes,

Michèle


#6

Raar. Als ik schud heb ik wel altijd die afsluitdop erop. Misschien helpt dat?

Groetjes!

Lilypie Tweede Ticker


#7

nou het komt er niet door de speen uit , maar onder die rand waar de speen op zit zeg maar. die dikke plastic ring.
Snappen jullie heb nog???

groetjes gytha


#8

Ik snap 'm, maar herken het niet…

Komt er veel uit? Als het maar weinig is en met drinken helemaal niet, is het denk ik niet zo’n punt. Of wel? Hoe dan ook, ik heb verder ook geen idee wat het dan zou kunnen zijn. Sorry.

Groetjes!

Lilypie Tweede Ticker


#9

Ik heb ze ook gehad, vond het eerlijk gezegt ondingen, ik kon er echt niet mee omgaan en hier lekte ze ook.
Vanalles geprobeerd maar ik kon het niet verhelpen, ik heb ze dus maar een dag of 2 geprobeerd en daarna weg gezet en andere flesjes gehaald.

<img src=“http://lilypie.com/pic/090607/Aj9q.jpg” alt=“Lilypie 6 - 18 Pic” width=“100” height=“80” " border=0>


#10

Anders misschien even mee terug gaan Gytha, ik weet niet hoe lang je ze al hebt.

Groetjes,

Michèle