Wij zijn gisteren met onze zoon bij de KNO arts geweest omdat hij constant verkouden (virusinfecties) is en hij altijd moeite heeft met ademhalen door zijn neus (kan bijv. moeilijk zijn speen inhouden).
Na het onderzoek blijkt ook dat zijn neusamandelen heel groot zijn en dat het volgens de KNO arts zeker de moeite waard is om ze al te knippen.
Normaal doen ze dit niet bij zo’n jonge kinderen omdat de amandelen weer aan kunnen groeien, maar de arts verzekerde mij dat hij dan wel een paar jaar minder last van zijn verkoudheid zal hebben.
Dus was is wijsheid. Binnenkort amandelen laten knippen met het risico dat het over een paar jaar nog een keer moet, maar dat mn zoon minder verkouden zal zijn of een jaar wachten.
Nog even erbij vermelden dat hij altijd erg ziek is tijdens de verkoudheden en regelmatig verhoging / koorts erbij heeft (dus niet naar de opvang kan / mag).
Graag jullie meningen.
Groetjes Nancy


 
    







