Erg van slag na middagslaap


#1

Lindsey heeft hier al een tijdje last van.
Dit was ook al voor de vakantie zo, ik denk nu ongeveer een maandje ofzo. Na de lunch gaat ze naar bed, dit is om ongeveer 12.30 uur ze slaapt vrij snel en wordt ongeveer een uur later wakker. Alleen is het dus wel zo dat ze elke keer helemaal in paniek wakker wordt ze blijft dan altijd of bij mij of bij Daan echt nog een tijdje liggen en valt dan nog telkens half in slaap, dit duurt ongeveer een half uur. maar ook daarna heeft ze nog zeker een half uur tot een uur nodig om weer bij de mensen te komen. Op de kdv heeft ze er trouwens lang niet altijd last van, dan is het maar een enkele keer. thuis is het wel altijd.

Zelf heb ik het idee dat ze dat uur heel vast in slaap valt en dan door een droom ofzo toch wakker schrikt. maargoed mijn vraag is eigenlijk of iemand dit herkent en wat ik kan doen om het wat makkelijker voor d’r te maken. het is gewoon best zielig, ze weet echt niet wat ze met zichzelf aanmoet echt helemaal niks is goed op dat moment. het is overigens niet zo dat ze op dat moment last heeft van d’r liesbreuk, dat hebben we al een aantal keren nagekeken maar daar was niks mee aan de hand.

liefs,
Rinske

<img src=“http://lilypie.com/pic/2010/04/18/dr3f.jpg”" border=0><img src=“http://lb2f.lilypie.com/ro7Yp2.png”" border=0>


#2

Dylano heeft het ook een paar weken gehad, heel zielig. Geen idee wat het nu was maar het is weer over. Kan dus een fase zijn.

Liefs Michelle

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers


#3

Erik heeft het ook gehad. We deden hetzelfde als jullie; rustig bij ons op schoot wakker worden. Het ging ook vanzelf weer over.

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker


#4

dan weet ik in ieder geval dat het waarschijnlijk een fase is en dat het dus wel weer een keertje over zal gaan.
's ochtends heeft ze het niet dus het leek me al niet dat ze iets in haar kamer eng vind ofzo.

liefs,
Rinske

<img src=“http://lilypie.com/pic/2010/04/18/dr3f.jpg”" border=0><img src=“http://lb2f.lilypie.com/ro7Yp2.png”" border=0>


#5

hier ook meegemaakt hoor alleen was hij dan heel driftig gelukkig is dat voorbij
zoals al gezegd waarschijnlijk een fase waar zze even doorheen moet

de tijd vliegt voorbij, geniet van elke dag