Eerste IUI behandeling zit erop!


#1

Hallo,

Was ik weer. Nou waar zal ik beginnen. Nog helemaal onder de indruk van wat onze gyn voorstelde ging ik maandag weer voor het eerst naar het ziekenhuis. Ik zij nog tegen de gyn. Het is nog maar de 11de dag in mijn cyclus dus ik verwacht nog niks. De afgelopen maanden heb ik steeds rond dag 17 a 18 mijn eisprong. Dus zij kijken en ineens zien we daar aan de rechter kant een ei. En wel een van 2cm. Ik werd er stil van. Dus ineens kwam het wel dicht bij.
Dus maandag avond 20.00 naar de spoedeisende hulp voor mijn extra hormoonspuit en woensdag heb ik mijn eerste IUI behandeling gehad.
Wat was ik zenuwachtig. Kon s’morgens niet eten. Zenuwen gierden door mijn lichaam. Gelukkig viel het erg mee. Mijn gyn was heel begripvol en vertelde duidelijk wat er ging gebeuren en wat ze deed.
Nadat het zaad was ingebracht moest ik een 15min blijven liggen. Na de behandeling ben ik naar het werk gegaan. Achter af had ik beter thuis kunnen blijven want alles met elkaar heeft wel veel indruk gemaakt. En in mijn werk moet je het hoofd er wel bij houden. Maar goed.
En nu is het afwachten. Toch voel ik me vanaf donderdag wel anders. Heb wat buikpijn. Af en toe steekt het wat rechts in mijn buik en ik ben mega moe.

Maar ga niet al te vroeg juichen. Over 3 weken weet ik of ik zwanger ben of niet.

Liefs

Lilypie Second Birthday tickers


#2

Wat spannend! Poe, nog 3 weken wachten. Sterkte daarmee en ik hoop dat het raak is!

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker


#3

Jee indd spannend zeg, Ik ga duimen.

Liefs Michelle

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers


#4

Nou, wat een ervaring en nu maar afwachten, wat lijkt me dat moeilijk!

Ik duim voor jullie!

liefs

Lilypie Second Birthday tickers


#5

Hoop het zo voor je.
en duim hard mee

Groetjes Marianne mama van Ruben


#6

Spannend hoor, veel sterkte met wachten de komende drie weken.

Groetjes Natasja


#7

Wat kunnen 3 weken dan lang duren … Maar wij duimen met je mee hoor! Sterkte!


#8

Spannend, sterkte met wachten!!
Ik duim met je mee!

Liefs, Anne

Lilypie Second Birthday tickers


#9

Heel erg spannend… Hoop dat het gelukt is voor jullie…
Maar 3weken wachten joh… pff dat is lang… Sterkte en Succes!

Liefs, Melanie, (mama van Noah)


#10

Bedankt voor jullie lieve reacties. Ik heb gister zwangerschapstesten besteld waarmee je eerder kan testen. Deze zou ik volgend weekend al kunnen doen. Dus dan hoef ik niet zo lang meer te wachten.

Allemaal een fijn weekend.

Lilypie Second Birthday tickers


#11

duim duim duim. Enne als ze negatief testen dan niet meteen in zak en as he want ze schijnen iets minder betrouwbaar te zijn dan degene waar je later mee testen moet. En als het hcg laag is test ie ook niet goed geloof ik.

Groetjes,

Michèle


#12

Wat ontzettend spannend.

Ik zou persoonlijk geen testen doen die je eerder dan 4 weken kunt doen. Dat is alleen maar jezelf gek maken. Want het kan best zo zijn dat je zwanger bent, maar dat het nog te vroeg is om te testen.

Hoe dan ook ik hoop echt dat je zwanger bent.

Groetjes,
Sandra


#13

heej hoe is het nu??

de tijd vliegt voorbij, geniet van elke dag


#14

Nee helaas niet zwanger. Moet morgen weer naar het ziekenhuis om te kijken of er weer een eitje is. We houden moed!

Lilypie Second Birthday tickers


#15

He wat jammer meid. Ik duim weer voor je.

Groetjes,

Michèle


#16

Wat jammer. Hopelijk de volgende keer raak, ik duim!

Groetjes,
M

Lilypie Derde Ticker


#17

Wat jammer dat het niet gelukt is.

Hoop dat het de volgende keer raak is.

Succes!

Groetjes,
Sandra

Lilypie Derde Ticker


#18

Jammer!!
Ik duim voor je!

Liefs, Anne

Lilypie Second Birthday tickers


#19

Hè wat jammer. We blijven duimen.

Liefs Michelle

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers