Hallo
Ik heb nog een vraagje onze dochter drinkt niet veel sapjes enz, ze wil ook geen gewone melk alleen 's ochtends drinkt ze nog gemiddeld 150cc opgroeimelk, dan krijgt ze een fruithapje en dan om 12 uur brood met 225cc yoghurt. sMiddags als ik haar uit bed haal geef ik haar drinken maar vaak neemt ze nog niks of 2 a 3 slokjes.
Dan om vijf uur geef ik haar een potje met 250 cc yoghurt en dan drinkt ze s avonds nog een paar slokjes.
Kent dit iemand die ook een kindje heeft die weinig drinkt wat kan ik er aan doen ze wil verdet niet veel hebben ja aan de yoghurt en fruithapje enz krijgt ze genoeg vocht binnen maar toch vind ik het geen fijn idee dat ze weinig drinkt.
Ik zou haar ook graag met de pot willen laten mee eten maar doordat ze zo weinig drinkt geef ik haar een potje dat eet ze 9 van de 10 keer op dan haalt ze daar ook vocht uit.
Ze krijgt over de hele dat zo’n 800 cc vocht binnen alles bij elkaar opgeteld groente/fruitpotje yoghurt ect
Ik weet niet of dat genoeg is en of ik het groente potje achterwege kan laten en met de pot meelaat eten.
Ben zo bang dat ze uitdroogt
Met vriendelijke groeten