Vandaag met patrick naar de dockter geweest.
Al twee dagen komt patrick naar mij toe huilend dat het pijn doet. dan grijpt hij naar zijn luier.
Dacht eerst dat de luier pijn deed en heb hem meteen uit gedaan. maar dat was het niet. Ik vroeg patrick of hij pijn had bij het plassen en hij zij ja.
maar soms zit zijn luier ook vol met plas wanneer hij niet gehuild heeft dus heel vreemd allemaal.
Gisteren stond hij in bad en begon het ineens weer. Het doet zo’n pijn mama zecht hij dan.
Ik kon niet goed achterhalen wat het nou was en ben dus vandaag maar even naar de dockter geweest. De dockter kon het ook niet goed verklaren. aan de buitenkand is niet goed te zien waar het aan kan liggen er is geen onsteking zichtbaar of geen liesbruik daar dacht zij als eerste aan.
Nu moeten wij door middel van een plas zakje ochtend urine opvangen en naar de dockter brengen. En dan maar wachten op de uitslag.
Ben nu toch wel heel erg benieuwd wat het is want het is verschrikkelijk om te zien en horen dat je kind pijn heeft en als moeder kun je er niks aan doen.
veel liefs mignon