Ik ben het er niet echt mee eens maar echt een probleem?, idd dadelijk hangen de posters in bushokjes. de bioscopen hangen er al vol mee. ga je lekker naar een disneyfilm. zegt je kind: hee sinterklaas komt ook, gaan we daarheen??
(opzich ziet die sinterklaas niet heel erg horrorachtig uit hoor op zo’n poster, maar als je kind persee daarheen wil sta je wel mooi moeilijk uit te leggen waarom het niet kan)
Ik wil m zelf denk ik toch wel zien, maar niet omdat ik er van hou, ik wil een beter oordeel kunnen geven over de film en het idee erachter, zodat ik wat meer kan beargumenteren waarom ik het wel of niet vind kunnen.
ik vind wel dat er teveel oordeel over wordt gegeven voordat we hem uberhoudt gezien hebben.
en ik denk ook niet dat kinderen er op die manier tegenaan kijken, zij weten niet beter dan dat sinterklaas tof is. dus zij denken wellicht dat het gewoon normaal is dat die poster er hangt en hooguit vraagt: waarom kijkt hij zo boos?
ja dan verzin je toch wat?


Gewijzigd door - MamavanRico op 06 Nov 2010 09:15:16