Diaree


#1

Hallo,

Ik ben Samantha en heb een zoon van 19 weken oud. Hij heeft afgelopen donderdag ze 3e prikje gehad en de eerste 2 dagen had hij nergens geen last van, maar sinds zaterdag heeft hij hele erge diaree minstens 2 spuitluiers op een dag(vandaag zelfs4) hij eet nog steeds heel goed 5 flessen van 210, een fruitpotje en een groentehap. hij heeft nooit genoeg van eten na ongeveer 1,5 uur na zijn fles wil hij weer eten.
Ook sliep hij vanaf de 2 week al hele nachten door en hij komt de laatste week gewoon tussen 3 en 4 uur voor een fles.

Ook is hij heel levendig wil graag spelen, maar ook is hij nu heel aanhankelijk. normaal hoorde je hem nooit huilen en vandaag hij bleef aan de gang.

kan iemand mij misschien helpen. wat er aan te doen is of wat het kan zijn.
Ik ga denk ik morgen ochtend gewoon naar de huisarts.


#2

Dat is een sprongetje!!
Kijk in mama’s hoekje naar het topic sprongetje, voor meer uitleg.

In het kort: Ze is aanhangkelijker, hongeriger, huilt meer en wil gewoon naar mama. Dit is omdat ze dan nieuwe dingen gaan ontdekken. Het kan een paar dagen tot een week of 2 duren. Gewoon lekker knuffelen en even van het eventuele schema afwijken als het nodig is. Het komt vanzelf weer goed.

Over de diarree, het zouden tandjes kunnen zijn die dwars zitten. Als ze nog voldoende drinkt, en levendig is zou ik me nog nergens zorgen over maken.
Liefs, Anne


#3

Inderdaad, een sprongetje. Gaat vanzelf weer over, rustig afwachten. Ze is druk bezig nieuwe vaardigheden te ontwikkelen nu. Leuk, wat zou ze straks kunnen?

En die diarree lijkt me los te staan van de prikjes. Buikgriepje of tandjes klinkt me logischer in de oren. Het is belangrijk dat ze voldoende vocht krijgt zolang ze diarree heeft, dus zorg dat ze genoeg drinkt.

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#4

Bedankt voor jullie reactie…

Op het consultatie bureau zeiden hun dat hij nog niet met zijn tandjes bezig was.
maar hij kwijlt ook heel erg en wil op alles bijten. dus volgens mij zijn het echt zijn tandjes.
gister avond heb ik om 22,15 zijn laatste fles gegeven en hij kwam vanmorgen gelukkig weer om 8.30 en werd gelukkig weer met een lach op ze gezicht wakker…
hopelijk is het vandaag weer het lachende kereltje zoals gewoonlijk…

<img src = “http://lilypie.com/pic/2009/11/03/x682.jpg” width = “100” height = “80” “border =” 0 “alt =” Lilypie - Persoonlijke foto “/> <img src =” http://lb1f.lilypie.com/6MVDp1.png “width =” 400 “height =” 80 “border =” 0 "alt = “Lilypie Eerste Verjaardag tickers” /> </ a>


#5

Ik hoop het voor je!!

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker