De mama van Jack (christa) is bevallen!


#1

Namens Christa even het volgende bericht:

Afgelopen maandag is ze om 1942 bevallen van een heel mooi prachtig meisje.

Quinty Aimee, 3800 gram en 53 cm lang

Alles is goed gegaan, alleen de ruggeprik was een keer verkeerd gezet, en ze is in 10 minuten tijd van 5 cm ontsluiting, naar 10 cm gegaan, dus behoorlijk heftig!!

Welkom Quinty!!!
Christa, doe het rustig aan je, geniet van je kraamtijd meis!!! En aan je hele gezin , Van harte gefeliciteerd!!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#2

Welkom kleine meid…

Geniet van de kraamtijd!!


#3

Gefeliciteerd en veel geluk met zijn viertjes!

Groetjes,
Sandra

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers


#4

Heel veel geluk toegewenst met z’n vieren.
Geniet van de kraamtijd.

Greetz Cora


#5

Goed gedaan Christa! Van harte gefeliciteerd met jullie dochter, wat een mooie namen heeft ze gekregen. Ik hoop dat het goed met jou/jullie gaat! Veel geluk met z’n viertjes.

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”


#6

Hoera, de kleine meid is er! Welkom op de wereld!
Christa + gezin: heel veel geluk met z’n viertjes!

Groetekes, Sje


#7

Lieve Christa, van harte gefeliciteerd meisie! je hebt het top gedaan!
Ook man van Christa en Jack van harte gefeliciteerd met de kleine mop!
wat een prachtige naam trouwens!
wauw!


#8

Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter Quinty.
Geniet ervan

Groetjes Marianne mama van Ruben en ??



#9

Gefeliciteerd!!

Wat een prachtige namen.
Heel veel geluk met zijn vieren.

Liefs Michelle


#10

Van harte gefeliciteerd Mooie naam trouwens …

Groetjes Esther


#11

Gefeliciteerd met de kleine meid!
Groetjes Nancy


#12

Jeeeej ze is er!! Van harte gefeliciteerd!
Wat grappig van die namen! Quinty, die naam wilde mijn vriend zijn zusje dat wij onze 2e dochter zouden noemen
En Aimee, spreek je dat bij jullie gewoon uit zoals je het schrijft? Wij wilden de naam Aymee, maar wilden de uitspraak eemie en dus is het bij ons uiteindelijk Amy geworden
Hoezo toevallig
Mooie namen hoor!

Maar superfijn dat de bevalling zo snel is gegaan (wel slecht van die ruggenprik trouwens?!) en hopelijk ben je snel weer fit!
Hele fijne kraamtijd gewenst en lekker genieten van je mooie gezinnetje!

Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie


#13

Hartelijk gefeliciteerd met jullie kleine meid!

Geniet ervan.

Gr, Danielle


#14

Gefeliciteerd!
Heel veel geluk.


#15

Gefeliciteerd! En nu lekker genieten met en van elkaar!


#16

Oh gefeliciteerd en wat een leuke naam. Lekker genieten met zijn vieren.

Groetjes,

Michèle


#17

Van harte gefeliciteerd met de geboorte van QUINTY en veel geluk! Mooie naam

Groetjes Natasja


#18

Gefeliciteerd!
Geniet van elkaar en heel veel geluk toegewenst.

Liefs, Anne


#19

hallo dames,

Hier dan een berichtje van mij. Maandag morgen moesten we al vroeg in het ziekenhuis zijn. Ruggeprik is heel snel gezet maar helaas bleek hij niet goed te zitten, maar een klein stukje was verdoofd.
Dus moest ik naar de OK om opnieuw de ruggeprik te laten plaatsen. Daarna konden de vliezen gebroken worden en ging het infuus met wee-opwekkers open. Elke twee uur kwam de gyn kijken hoe de ontsluiting vorderde…
Nou ik zag op het scherm vele weeen voorbij komen die ik dus niet voelde ( joepie!!) maar de ontsluiting zat om half 7 savonds nog maar op 4 cm…Ik werd lichtelijk teleurgesteld
Om zeven uur had ik ineens persdrang en de arts-ass voelde en ik bleek 5 cm te hebben. Ik had zo’n pijn, ik kon niet geloven dat ik NOG 5 cm moest door zien te komen.
Hij haalde de gyn erbij en toen deze 10 minuten later kwam had ik volledige ontsluiting en mocht ik gaan persen. In 10 minuten tijd dus van 5 naar 10 cm ontsluiting gegaan…Wat een geluk!!!
Na een half uurtje is Quinty Aimee geboren.
Ik mocht haar zelf vastpakken toen het hoofdje geboren was, dat vond ik heel bijzonder om je eigen dochter geboren te laten worden zeg maar.

Ik heb wel een knip ( wist ik van tevoren ivm voorgeschiedenis) en mijn HB is nog lager dan ooit nl 4,7 maar het herstel verloopt eigenlijk goed en Quinty is echt een hele lieve baby tot op heden.
Tis zeker weer wennen en even erin komen met voedingen en zo maar vooral ook genieten van ons tweede wonder. Ik ben echt zo blij dat het er op zit, de bevalling, wij zijn nu helemaal compleet!!!

Jack is helemaal de trotse grote broer. Hij is zelfs ietwat bezitterig; tis zijn baby, hij moet billen vegen en flesjes geven hihi.
Nou ja, beter zo dan dat hij er niks van moet hebben toch?

Nou meiden, bedankt voor de felicitaties en ik houd jullie op de hoogte.


#20

Heftig van die verkeerd gezette ruggeprik. Maar super dat je ineens volledige ontsluiting had en dat ze er snel was. Klinkt heel mooi, dat je haar zelf geboren kon laten worden.

Ik wens je een voorspoedig herstel. Fijn om te horen dat Jack zo enthousiast reageert op z’n zusje!

Groetjes,
M

“Ik zou graag de ideale moeder zijn, maar ik heb het te druk met het opvoeden van m’n kind”