stimuleren! zeker doen, want dan blijven ze het ook leuk vinden om te doen.
rico zegt niet letterlijk mama of papa maar wel memmeh en soms baba maar die baba zegt ie nog niet vaak. hij zei gisteren ook voor het eerst boem, toen ie wilde gaan zitten maar zn evenwicht niet kon bewaren en viel.
wij zeggen dus altijd als hij valt boem, of als hij mij ziet zegt mn vriend: mamaaa!! en als hij papa ziet zeg ik: papaaa!! of jaaaa zegt ie ook. maar b.v. standaard dingetjes zoals poeh, tja dan maken we er maar van dat het poohbeer is zn favo knuffel of Heyyy/hajj enz.maar dat zijn de eerste brabbelwoordjes die baby’s zelfs in china zeggen.
gewoon blijven stimuleren, ze kennen de betekenis nog niet echt maar ze weten dan wel dat het woord daarbij hoort uiteindelijk
<a href=“http://lilypie.com”>[img]http://lilypie.com/pic/090416/hsRY.jpg" alt=“Lilypie Eerste Verjaardag Pic” width=“100” height=“80” border=“0” />[img]http://m1.lilypie.com/aiwTp2.png" alt=“Lilypie Eerste Verjaardag Ticker” border=“0” /></a>
Gewijzigd door - isa-schatje-isa op 16 Apr 2009 15:15:33