Daan vanmiddag met spoed is opgenomen


#1

Vanmiddag liep ik met Daan naar het winkelcentrum. (Tim gaat altijd 1 dag per week naar de creche en dat is op woensdag, dus die was er niet bij) Staan we in de Blokker bij de service balie en ineens zie ik Daan helemaal blauw en paars aanlopen. Hij maakte geen enkel geluid, dus heb ik hem meteen uit zijn wagen gehaald. Hij was zo stijf als een plank en had even geen ademhaling. Wat ik ook deed of zei er gebeurde niets. De vrouw achter de balie belde direct 112. Gelukkig trok de paarse kleur uiteindelijk weg. Maar was hij nog even helemaal rood en bleef maar stijf. Ik kon zijn nek niet eens bewegen of zijn hoofd. Hij draaide ook heel raar met zijn ogen en er kwam schuim uit zijn mond. Uit het niets werd hij ineens helemaal slap en ik dacht nu is het gebeurd. Maar gelukkig was hij in slaap gevallen.

Hij is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht voor verder onderzoek. De 1e onderzoeken waren goed en ook uit de bloeduitslagen kwam niets wat niet goed is zoals infectie of ontsteking. Hij moet in ieder geval 48 uur opgenomen worden. Hij ligt aan de monitor met allerlei plakkers om hem in de gaten te houden. Mocht het nog een keer gebeuren kunnen ze snel reageren en mogelijk ontdekken wat het is.

We hebben net nog een kinderarts gesproken en zij gaf aan dat ze morgen gingen bepalen welke onderzoeken nog meer verricht gingen worden. Het kunnen aardig wat dingen zijn. Zeker als ze zo klein zijn is het moeilijk te zeggen wat het is. Ze denken mogelijk een epileptische aanval, maar het zou ook iets met zijn slokdaarm kunnen zijn die nog niet helemaal goed werkt.

Ik ben echt helemaal op van alle emoties, maar weet niet of ik kan slapen vannacht. Het is zo heftig allemaal en zo plotseling dat hij nu in het ziekenhuis ligt. Gelukkig is hij er zelf heel rustig onder en drinkt hij zijn voedingen gewoon goed.

We hebben natuurlijk al een best heftige start gehad en dan denk je nu rust te hebben. Vind het zo eng zoals hij er vanmiddag aan toe was. Het is toch zijn ademhaling die het even niet doet. Maar goed aan de andere kant heb ik er wel vertrouwen in nu hij daar ligt. Ze houden hem tenslotte contiunu in de gaten.

Ik houd jullie op de hoogte!

Groetjes,
Sandra



#2

ik wens jullie veel sterkte toe en hopelijk valt het allemaal mee wat ze vinden. Fijn dat hij weer drinkt.

Succes met alles. En dat je op bent van de emoties is te begrijpen.


#3

oh meid, wat schrik ik hier van!! Wat lijkt mij dat erg als dit je overkomt! Echt een nachtmerrie als je je kind zo aantreft!! Ik kan mij voorstellen dat je helemaal op bent, het is ook niet niks wat er nu gebeurt!
Daan is idd nu op een goede plek, hij wordt continu in de gaten gehouden en zodra er wat is, gaan de apparaten wel af!
Wij hebben Bo 1 keer blauw aangetroffen, hij was 3 dagen oud,en hij lag toen nog (gelukkig) in het ziekenhuis, en ook zijn apparatuur ging goed af, waardoor er om zijn bedje in no -time vol stond met artsen en verpleegkundigen. Bij hem lag het aan een infectie, en was het met een kuur opgelost, maar goed, de schrik is er niet minder om!!
Ik wens jou, je man en Tim veel sterkte toe, en hoop dat Daan heel snel weer naar huis mag, en dat de oorzaak is gevonden, zodat je zelf er ook weer gerust op bent wanneer hij thuis komt!!
Dikke knuffel!!!

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#4

oh meid wat heftig!!! Je moet je wezenloos geschrokken zijn zeg, bah! En al zo’n heftige start gehad…
Ik hoop voor je dat ze snel de oorzaak kunnen achterhalen en ze er ook snel iets aan kunnen doen. En uiteraard dat je dit niet meer hoeft mee te maken.
Alle sterkte en ik denk aan jullie!
{{{Sandra}}}

groetjes
Ineke

Lilypie Second Birthday tickers


#5

Ik schrik me rot! Zit met een brok in m’n keel. Meissie, wat zul jij geschrokken zijn! Potverdorie zeg. Gelukkig ligt hij nu veilig in het ziekenhuis. Heb je toch nog iets kunnen slapen? Ik wens jou, Peter en Tim heel veel sterkte toe. Het ging zo goed!! Onvoorstelbaar. Dikke knuffel Sandra!

Groetjes,
M

Lilypie Third Birthday tickers


#6

Jeetje wat een verhaal Sandra, Nou idd veilig in het ziekenhuis! Ik denk ook hier aan jullie!



#7

Jeetje sandra wat schrikken zeg. Hoop dat het nu wat beter gaat met Daan.
Er bestaan trouwens speciale matjes voor in bed met alarm voor als ze niet meer ademhalen. misschien een idee? Kan me voorstellen dat je nu helemaal geen rust meer hebt.
ik hoop dat Daan snel naar huis mag.

groetjes Ramona



#8

Oh wat vreselijk zeg! Ik schrik me gewoon lam… Net nu alles zo goed ging…
Heel veel sterkte voor jou en je gezin en hopelijk valt alles mee en mag hij gauw weer naar huis. {{{{{{{{Sandra}}}}}}}}

Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie


#9

Oh vreselijk! Tranen in mn ogen toen ik dat las … dat je denkt nu is het gebeurd…
Gelukkig dat hij weer snel oke was, en dat hij nu goed in de gaten gehouden wordt, al had je hem natuurlijk liever thuis gehad. Getsie wat een ellende allemaal he Alsof het allemaal nog niet genoeg is geweest met hem!

Heel veel sterkte en ik hoop dat jullie hem snel weer met een gerust hart mee naar huis kunnen nemen!!!

Knuffel!!


#10

Klopt, er bestaan idd matjes die een alarm geven wanneer een kindje niet ademhaalt, daar is een speciale techniek voor, maar weet niet helemaal hoe dit werkt. WIj hebben daar toen ook naar gekeken toen Bo uit het ziekenhuis kwam, maar de arts heeft het ons afgeraden. Dit voornamelijk omdat er toen (is wel ruim 2 jaar terug he, dus kan nu veranderd zijn) er toch best vaak storingen waren waardoor er een valsalarm afging, waardoor ouders heel vaak helemaal in de stress zaten, terwijl dit onnodig was. Maar goed, ik kan mij wel in denken dat de techniek nu veel beter is, en dat dit probleem dus is opgelost. Misschien de moeite waard om er eens naar te kijken op internet, als dit een gerust stellend idee geeft.

liefs woezel

Lilypie Third Birthday tickers


#11

Ja klopt dat matje heet de nannycare: http://nannycare.nl/
Hij word vergoed door 3 zorgverzekeraars anders kost ie 101 euro, dus best een dure aanschaf als ie niet word vergoed…

Groetjes Hanna, trotse mama van Sylvie


#12

Ohh wat verschrikkelijk meid, om je kleine hummeltje zo aan te treffen… ik zou helemaaaaaaaaaaaal kapot zijn… en totaal in paniek…

Wel fijn dat hij nu in het ziekenhuis ligt, en dat jij/jullie daar een goed gevoel bij hebben.

Ik wens jou en je man heel veel sterkte… en ik hoop dat er iets uit komt…

Liefs, Melanie


#13

Jeetje wat een schrik moet dat geweest zijn… hopelijk zijn alle uitslagen goed en mag hij weer snel naar huis.

Sterkte!
Grt Nancy

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers


#14

Wat er! Ik zou me inderdaad helemaal rot schrikken. Echt heel akelig zoals hij in de wagen lag! Ik was zo blij dat alles goed ging en ik schrok dan ook heel erg van je topic en ben meteen gaan lezen. Hopelijk gaat het nu wat beter, maar ik hoop eigenlijk toch wel dat ze een oorzaak vinden. Iets waar ze wat mee kunnen. Anders blijf je bang dat het weer gebeurt…Arme Daan. Heel veel sterkte en ik denk aan jullie hoor! Daan, snel weer opknappen!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#15

Jeetje, meid wat een schrik!!
Ik hoopte dat jullie nu wel alles gehad hadden en lekker zorgeloos konden gaan genieten.

Het is fijn dat hij nu veilig in het ziekenhuis ligt, waar ze hem in de gaten kunnen houden, maar ik kan me voorstellen dat je er helemaal van van slag bent! Het is ook niet niks, van het een op het andere moment is hij stijf en blauw… en nu ligt hij in het ziekenhuis. Heftig!
Hoop dat ze de oorzaak kunnen vinden.

Jullie een dikke knuffel! En heel erg veel sterkte allemaal.
Liefs, Anne


#16

Pffff… meid, wat moet jij je rot geschrokken zijn! Dat je echt denkt dat je je kindje verliest, verschrikkelijk! Gelukkig viel hij in plaats daravan in slaap en werd hij rustig.

Ik hoop dat ze snel vinden wat het geweest moet zijn en dat er iets aan te doen is. Heb je nog wat geslapen vannacht, of gieren de zenuwen nog door je lijf?

Sterkte meid, hou je ons op de hoogte??

liefs


#17

Jeetje zeg!! Krijg er kippenvel van!!

Dikke knuffel!!


#18

och jeeeetje wat een schrik, hopelijk vinden ze snel wat er met je mannetje is gebeurd en kan je dit achter je laten

dikke knuffels daar

groetjes Kim, mama van Sofie,Victor ,Alexander & Emily!!




“Opvoeden is een kind te helpen worden wat het is”


#19

Oh meissie wat een schrik! Pfffffffffff…hopen dat ze kunnen ontdekken wat er precies aan de hand is en dat ze daar dan een behandelplan op kunnen aanpassen.

Alle liefs en sterkte! Ik kom op je schouder zitten om je te steunen!

Groetekes, Sje


#20

Jeetje wat erg dit…
Oh meid wat zal je verschrikkelijk geschrokken zijn zeg!!! Ik zou helemaal in paniek raken…

Hoop dat alles al weer wat beter met hem gaat en dat je snel er achter komt wat er precies aan de hand was, dan weet je dat iig geval.

Heel veel sterkte!!!

<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>

<img src=“http://lbdm.lilypie.com/BrRnp2.png”" border=0>