CB geweest


#1

Nou wij mochten ook, en Morgan was 100 cm en 4 mm en woog 15.6 kilo. Ze is dus 13 cm gegroeid sinds der afgelopen keuring en zit boven in de curve en zowaar vroegen ze me of er veel lange mensen in de familie voorkwamen ipv me te berispen dat ze te lang zou zijn. Kwa gewicht zou ze wat zwaarder mogen zijn, maar het is niet te weinig.

Verder moest ze vormpjes in een doosje doen. Alles ging goed tot het driehoekje, Dat lukte niet in een keer omdat Morgan gewoon te lui was dus ze doet het dekseltje open en mikt zo het driehoekje erin en zegt So klaar. Ik heb me even om moeten draaien omdat ik dus spontaan in de lach schoot. Ze moest het nog een keer doen maar nu goed en ze was zichtbaar geirriteerd.

De ogentest wilde ze ook afraffelen maar omdat ik er totaal geen zin in had om over 3 maanden weer terug te moeten heb ik gezegd dat als ze niet meteen antwoord gaf de dokter zou denken dat haar oogjes kapot zouden zijn dus alles werd keurig opgenoemd. Ik had gezegd daarna ben je klaar en het was echt laatste plaatje en ze stond al bij de deur.

In juli nog 1 keer en dan zit deze fase er ook weer op. Dan zijn wij klaar bij het CB.

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#2

Hey wat toevallig want wij zijn ook vandaag geweest!

Aaron was
Lengte: 97.1
gewicht: 15.3

Hij moest ook 4 blokjes in een doos doen en 6 blokjes stapelen en de ogentest.

Hij was een wonderkind zeiden ze want bij alles deed ie braaf wat ze vroegen en alles wat ie moest kunnen (zindelijk ed) waren ook allemaal goed.

Hij kreeg 2 kleurplaten mee omdat ie met alle 2 de brillen alles goed had beantwoord.
Hij blij!

Gr, Danielle


#3

ha ha ha is morgan groter dan Aaron joh. Hmm ik heb dus denk ik toch inderdaad een heel lang meisje.

En dat ze nog een luier om had was het enige waar ze iets van kritiek op hadden, en dan in de zin van ja je moet wel goed stimuleren en door zetten, en ik zei alleen maar de klik komt vanzelf die kan ik niet forceren en dan krijg je alleen maar een hmm hmm.

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#4

jee zij is flink gegroeid zeg! heeft ze groeipijntjes gehad zover je weet?
netjes dat alles goed ging! hier ging ook het driehoekje niet snel genoeg de ogentest wilde rico al helemaal niet doen we waren al bijna 45 min op het cb (nieuwe vverpleegkundige ontmoeten en alles eromheen) dus hij had er gewoon geen zin meer in, dus ja wij moeten wel over 3 mnd terug.
netjes hoor hoe je dat hebt opgelost! Rico liep er telkens heen, en zei dan: niet paard niet eend


#5

@ mamma van rico nee eigenlijk geen groeipijnen gehad, misschien als ze nog harder gaat groeien wel, maar tot nu toe is het vanzelf gegaan eigenlijk.

Groetjes,

Michèle

<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>


#6

Dus jullie hebben goedkeuringssticker erbij
Qua lengte vind ik het wel meevallen. Marijn was ook een meter toen. Vindt trouwens de meisjes vaak groterder dan de jongens op deze leeftijd. Een vriendin van me haar dochter is even oud maar ik zeker 10 cm groter dan Marijn.
Wij hebben hier ook de ogentest over moeten doen. Net als bij Rico 45 minuten wachten, inval verpleegkundige die alles volgens boekje deed en ook nog zenuwachtig was pff dodelijk vermoeiend. Maar ik wist dan hij goed zag dus heb me er niet druk over gemaakt.