Brood met vork geven?


#1

Vanaf wanneer moet je stukjes brood van de vork gaan geven.
Nu geef ik ze met mijn hand.
Heb zo’n kinderbestekje liggen, maar wanneer start je daarmee?

Groet Vanessa.


#2

geloof niet dat ik brood met bestek ga geven doe het zelf ook nooit begin pas met warm eten en bij britt duurt dat nog wel een tijdje denk ik die is daar nog niet aan toe.

[img]http://www.zwangerschapspagina.nl/leeftijdbanner/leeftijd/10880/baby.png" border=“0”></A


#3

Ik heb brood met een vork gegeven toen Julian nog geen jaar was. Hij pakte toen het vorkje aan en stopte het in zijn mond. Nu (15 mnd) vauw ik een boterham dubbel, snijd hem 1x door en geef het zo in de hand. Dat vorkje gebruiken we dus niet meer denk ik… Warm eten doet hij nog met zijn handen (stukken groenten/aardappel etc). Dat moet hij straks wel met een vork gaan leren eten, maar wanneer dat is???

Maar sommige fruitsoorten (kiwi,meloen,perzik,nectarine) geef ik wel weer met een vorkje. Met de hand word dat zo’n kliederboel.

Gr Sandra

Gewijzigd door - san_27 op 29 Jul 2007 11:55:54