Bijoortje ( update )


#1

Hoi hoi
Gijs heeft een bijoortje .
Dit is een vergoeiing op of bij het oor .
Bij Gijs lijkt het een heel klein wratje voor zijn oor .
Ik vroeg me af dat nou vaak voorkomt .
En als 1 van jullie kindjes het heeft of had laat je dan weghalen ?
Donderdag moeten we naar de kinderarts om een echo te laten maken van zijn niertjes . Omdat een bijoortje “kan” wijzen op een afwijking in de nieren , 9 van de 10 gevallen is dat niet zo .
Ik ben maar benieuwd naar de ervaring van andere .
Groetjes Dorethe

Gewijzigd door - Dorethe op 18 Mar 2010 21:09:06


#2

Had er eigenlijk nog nooit van gehoord.

Heeft het ook met het gehoor te maken? Of maakt dat niet zoveel uit.


#3

Nooit van gehoord maar ik wilde je wel even sterkte wensen voor donderdag. Toch wel spannend lijkt mij.


#4

Hoi,

Bijoortje ken ik niet.

Ik ben zelf vroeger met een extra pink geboren en die hebben ze toen weggehaald.
Toen had ik zeg maar aan de rechter kant 6 vingers.
Is nog een klein litteken van te zien.

Houd je ons op de hoogte hoe het donderdag was!

Groetjes lisan.


#5

Succes donderdag Dorethe, hopelijk is er niks met de niertjes van Gijs aan de hand!

@Lisan: dat heb ik ook. Aan m’n linkerpink. Ze hebben 'm niet weggehaald, hij is vanzelf ingetrokken zeg maar. Het lijkt nu op een klein wratje.

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#6

Hoi hoi
Het heeft voor zover ik weet niets met het gehoor te maken .
De gehoor test was ook in orde .
Groetjes Dorethe


#7

Hallo,

wij hebben een oorafwijking in de familie.
Mijn grote broer en tante hadden ook een bijoortje, die zijn weggehaald.
Mijn kleine broertje heeft maar 1 oor, hij krijgt op zijn 16e een nieuw oor.

x.


#8

Hoi hoi,

Ik wil je even veel succes wensen bij het ziekenhuis morgen!

Groetjes

[img]http://lb1m.lilypie.com/AjUkp1.png" width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie First Birthday tickers” />


#9

Hoi hoi
Ooh gelukkig alles is goed met onze gijs .
Zijn nieren zijn goed .
Over een half jaar moeten we nog een keer terug .
Dan besluiten we gezamelijk of we het bijoortje weg laten halen .
Dit moet dan door een plastisch chirurg .
Ook wil ze kijken of het hem lukt om met een lepeltje te eten .
Dit omdat zijn onderkaak vrij ver terug staat .
Een familie kwaaltje .
Ik heb het ook gehad maar ik ben er aan geopereerd .
Maar alles bij mekaar hebbenwe toch weer een zorg minder .
Zijn nieren werken goed !!!
Bedankt voor jullie fijne reacties .
Groetjes Dorethe


#10

Wat een goed nieuws, fijn!

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#11

ons zoontje had ook een bijoortje. bij hem is ie met 2 maanden weggehaald en het ziet er nu super netjes uit. de operatie stelt heel weinig voor als goed is krijg je in het ziekenhuis bij je kinderarts een verdovingszalfje wat je er zelf een uur voor de operatie op moet smeren. met de operatie zelf gaat er nog een spuitje in. ons zoontje heeft daar helemaal niet op gereageerd sterker nog hij was aan het lachen naar de verpleegkundige. als die verdoving goed is ingetrokken gaan ze het wegsnijden. dat is ook zo gebeurd. en vervolgens gaat er 1 hechting in. hij heeft er helemaal niks van gemerkt ook erna helemaal geen last van gehad. na 5 dagen mag de hechting eruit dat vond ons zoontje wel minder want dan is het natuurlijk niet meer verdoofd maar als ie er eenmaal uit is is er niks meer aan de hand en ziet het er super netjes uit. wij zijn heel blij dat we het weg hebben laten halen. ik hoop dat je er wat aan hebt dat je een verhaal van een ander hoort.


#12

Hoi hoi
Bedankt voor je reactie .
Fijn om van iemand een ervaring te horen .
Zijn bij jullie zoontje de nieren ook gewoon in orde ???
Gijs zijn bijoortje is zo klein dat het waarschijnlijk gewoon afgebonden wordt.
Het zit maar met een heel klein velletje vast .
Dat bekijken ze als hij een half jaar is .
De kinderarts doet het niet zelf .
Ik moet ervoor naar de plastisch chirurg .
Maar dat maakt niks uitwie het doet.
Als hij er maar geen last van heeft dat is het belangrijkste !!!
Groetjes Dorethe


#13

hoi

ja bij sander waren zijn niertjes ook helemaal goed.
ja wi zijn ook bij een plastich chirurg geweest en daardoor gebeurt het wel heel mooi ze hebben er ook heel veel ervaring mee daar stonden wij nog versteld van want je hoort er eigenlijk nooit wat over.

roetjes


#14

Hoi

Mijn kleindochter heeft ook een bijoortje,het hangt er maar een beetje bij en is ong, 1/2 cm lang,Mijn dochter wil het weg laten halen maar dat mag pas nadat ze een half jaar is geweest, ze is nu 9 maanden oud,ze is bij de plastische chirurg geweest en lijkt geen probleem,Maar nu het ziekenfonds,ze wilde een foto van het oortje en een reden waarom ze het weg wil halen., Dat heeft ze gedaan, maar nu is het afgewezen en krijgt het niet vergoed ,hun vinden het niet nodig want het is geen verminking.Niet te geloven voor zo,n kleine inreep.
Juda je hebt je zoontje ook laten helpen,kreeg je dat wel vergoed ?
Enig idee wat zo’n ingreep kost?Want ze wil het toch laten doen.

groetjes Clim