Heeft iemand ervaring in een betrouwbare oor thermometer?
In de bips is voor ons dochtertje geen optie want dat laat ze beslist niet toe.
Heeft iemand ervaring in een betrouwbare oor thermometer?
In de bips is voor ons dochtertje geen optie want dat laat ze beslist niet toe.
1tip: Ik heb er 1van de kijkshop gekocht een redelijk goedkope… maar wat een FLUT ding… Hij geeft continu een ander temperatuur aan.
Ik zag bij de Al.di een thermometer die je in het oor kunt doen, maar ook op het voorhoofd… 25euro
Liefs, Melanie
Ik heb er ook 1, die het absoluut niet goed doet, en dat was een redelijk dure, gekocht bij de marskramer!
Groetjes Manderijn.
In de consumenten gids stond er een tijdje geleden een test over oorthermometers. De beste was die van het merk Cresta, gebruiksvriendelijk en meest constant, MAAR die hebben wij al heel lang en ik gebruik hem NOOIT, wat een stom ding!!! Is totaal niet constant, geeft veel foutmeldingen en niet gebruiksvriendelijk. (eigenlijk stom dat ik hem nog steeds niet weggegooid heb!!)
Hier gewoon in de bips!
Groetjes mama Jade
Wij hebben ook een oor thermometer, maar vind hem helemaal niet goed. Laatst gaf hij bij mijn zoontje 38 graden aan en met een normale thermometer was het 39,5…dat is nogal een verschil. Ik gebruik hem dus niet veel meer. Dan weet ik het nl nog niet zeker.
Mijn zoontje (en dochter trouwens ook) vindt het heel vervelend via zijn kont, maar ik probeer hem zoveel mogelijk af te leiden of te belonen als hij rustig blijft.
<img src=“http://lb3f.lilypie.com/jXGZp1.png”" border=0>
<img src=“http://lb1f.lilypie.com/jNljp2.png”" border=0>
Op advies van onze kinderarts hebben wij de ThermoScan van Braun gekocht en zijn hier zeer tevreden over. Was niet heel goedkoop, volgens mij rond de € 45,-- 2 jaar geleden.
Kreeg net ook de tip om die van Braun te kopen … die @Zwelgje74 noemt.
Prijs maakt me niet uit, als het maar een betrouwbare en goede is. Braun komt ook vaak als best uit de test.
Ik heb die van Braun (30 euro toen bij BCC) en ik vind het een perfect ding. Alleen wel altijd een schoon hoedje erop doen. Maar hier heeft ie zijn geld goed opgebracht. Overigens kon en kan ik geen rectaal termometer gebruiken bij Morgan dus ik moest echt een goed hebben en dat is deze.
Groetjes,
Michèle
<img src=“http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/ou7voetefgsaxlxd.png”" border=0>
@mama Jade: Die van Cresta heb ik ook! ONDING!
Ik hoop dat je wat kunt vinden of al gevonden hebt, die je goed bevalt.
Gelukkig heb ik het bij Noah nog nooit hoeven te doen, en Joël vind het nog niet zo erg.
Liefs, Melanie
ook al zou je de duurste oorthermometer kopen die super betrouwbaar is,naar wat ze zeggen, dan is die dat nog niet…Heeft je kind een beginnende ooronsteking of al helemaal, of bof, of een keelinf.kies die doorkomt…dan kan de oortherm. wel een graad hoger aangeven…
Tussen de billen meten is het meest betrouwbaar. Bij de huisarts of op de huisartsenpost altijd wel met de oortherm maar dat is alleen om het dus snel te checken. Omdat kindjes dan al uit hun doen zijn en tussen de billen meten te lang duurt en drama vaak wordt, plus dat als er koorts is je dit wel met de oortherm. weet, maar je weet dus niet hoe hoog.
Hoe hoog of minder hoog de koorts is is sowieso niet het meest belangrijkste, wel de mate van ziek zijn van een kind en hoe lang, maar daar gaat het hier niet over, dus zal ophouden.
Mijn mening is voor thuis; tussen de billen meten, of als ze groter zijn in de mond als ze echt er een hekel aan hebben, dan is het min 0.3