Hey dames,
Even een vraagje: bestaat er ook zoiets als de babypuberteit ofzo?
Pfff mijn zoontje van 10 maanden is namelijk NIET TE GENIETEN!
Het is vanaf de geboorte al wel een mannetje met een pittig karaktertje, lijkt op mij helaas haha maar de laatste week is hij behoorlijk eigenwijs.
Overal aanzitten wat niet mag (en je gewoon aankijken terwijl je nee zegt en het toch doen) trappen bij het verschonen, ongeduldig etc.
Aan de ene kant is het wel grappig maar aan de andere kant word ik er ook doodmoe van. Gisteravond was ik het echt even helemaal zat, en was zo blij dat hij op bed lag dat mijn man het gewoon aan me zag toen ik zijn slaapkamerdeur dichtdeed. Voel me dan achteraf zo schuldig naar mijn zoontje toe en een slechte moeder omdat ik dan niet meer geduld heb en me irriteer aan het gedram.
Ik ben verder heel blij met mijn kleine ventje en zou m niet meer willen en kunnen missen maar sóms… pfff
Zijn er hier mensen die dit herkennen?
Groetjes Kim