Alles al geprobeerd denk ik om mijn mannetje door te laten slapen.
Mijn zoontje (nu bijna 7 maand) sliep met 11 weken door van 19.45 tot 6.30 uur en dat was heerlijk. Dit heeft hij 5 weken gedaan en sindsdien niet meer.
Elke nacht kan ik eruit om een speen in z’n mondje te stoppen of wat te drinken. En dan niet 1 keer meestal 3 a 4 keer per wakker moment en dat varieert van 2 tot 3 keer per nacht. Hij is dan tegen 5 uur weer wakker om dan niet meer in z’n eigen bedje te willen slapen.
Een lampje
een muziekje
bedje schuin
bedje halve slag gedraaid
bedje omgedraaid
bedje ergens anders neergezet
dikke slaapzak
dunne slaapzak
geen deken
wel een deken
deur open
deur dicht
wel pap
geen pap
Nu las ik dat de straling van de babyfoon invloed kon hebben op het slapen.
Alle 3 mijn kinderen slapen/sliepen slecht op de babykamer. Dus denk dat het met het kamertje te maken heeft. Sinds mijn andere twee kids op een andere kamer liggen en er geen babyfoon meer is slapen ze prima. Zo van de een op andere dag. Helaas kan je ze niet allemaal op 1 kamer laten slapen
Maar is er misschien nog iemand met een andere tip wil dit ook niet helpen??
Groetjes Barbara