Babybadje


#1

Ik heb voor Senne (nu 21 weken) altijd een babybadje met badverkleinertje gebruikt maar dat wordt nu echt te klein. Hoe doen jullie de kids in badje?
Ze kan al wel een beetje zitten maar nog niet echt stevig… onder de douche meenemen is geen optie want ze is echt te zwaar om de hele tijd zo vast te houden (RSI) Ze ligt nu natuurlijk ook niet echt stil meer

Ik ben bang dat ik ze in het kleine badje ook niet goed onder controle kan houden omdat ze zo super beweeglijk is…

Groetjes van Sascha en Senne


#2

Wij namen Dylano zittend mee onder de douche gewoon op een kruk. de een hield hem vast gewoon zoals je op schoot ook doet en de ander waste hem en droogde hem daarna af en kleedde hem aan.

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers


#3

en als hij in zijn badje ging zonder verkleiner dan lag hij gewoon half op mijn ene arm en met de andere waste ik hem.

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers


#4

Wij hadden eerst voor Rens een soort stoeltje waar hij op kon liggen voor in bad toen dat te klein werd zijn we overgestapt op een badstoeltje waarin hij kan zitten(met ring erom heen) maar daarvoor moeten ze echt wel stevig kunnen zitten. Weet niet wat voor soort verkleiner je gebruikt. Wij hadden een badzitje van prenatal waarop hij kon liggen, onze zoon is vrij groot en wij hebben dat ding tot 7 maanden kunnen gebruiken. Toen paste hij er nog wel op maar meneertje ging er toen zelf al op zitten dus vandaar dat wij toen zijn overgestapt.

groetjes Ramona

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers