In de folder van het CB staat dat kindjes vanaf 7 maanden 800cc vocht nodig hebben waarvan maximaal 500cc opvolgmelk cq borstvoeding.
Ik ben nu van 4 flessen van 200cc overgestapt naar 3 flessen en soms s’nachts nog een borstvoeding (ben aan het afbouwen) en nu eet hij ook beter zijn vaste voeding.
Hij kwam toen wel aan de 800cc ook al dronk hij zijn flesjes niet altijd leeg.
Maar nu met een fles minder en als hij s’nachts doorslaapt dan krijgt hij zoals vandaag maar 430cc (dronk zijn flessen niet leeg) want hij drinkt nog geen ander vocht zoals thee, diksap, water of roosviseé.
Ik bied het hem wel tussendoor aan maar vandaag heeft hij 20cc roosviseé op paar slokjes maar, ik doe het in een tuitbekertje zonder anti-lek ventiel, ik zet het tuitje aan zijn mond en zo drupt het al zijn mondje in en hoor ik hem een slokje nemen.
Zou het straks wat meer gaan worden ? wat is jullie ervaring ?
Ik heb wel eens gehoord om een fles af te bouwen … ? houdt dat in dat je steeds minder poeder in het water doet en dat ze op een gegeven moment alleen maar water drinken ???
Zoiets adviseerde ze bij de Nutricia-voedingslijn.
Ben benieuwd hoeveel en wat jullie kindjes drinken.