Hallo,
31 juli 2010 is ons tweede zoontje Kevin geboren.
overdag is het een heerlijk mannetje, soms een beetje huilen maar niet veel.
echter vanaf negen uur 's avonds tot 3 uur 's nachts deed hij niets anders dan huilen.
na een week zijn we naar een osteopaat gegaan.
daarna ging het iets beter, maar na een weekje is het weer alleen maar huilen
hij krijgt om 7 uur de fles dan ligt hij rond half 8 a 8 uur in bed en dan slaapt hij maar dan wordt hij niet wakker, dan moet je hem echt wakker maken voor de fles van 11 uur. als hij daarna terug in bed gaat beginnen de problemen. zodra hij in bed ligt begint hij te huilen en dat stopt niet meer (soms met kleine tussenpozen van 10 minuten) tot een de fles van 3 uur. als hij die heeft gehad slaapt hij wel meteen.
We hebben al van alles geprobeerd. andere fles, pas om half 12 eruit halen, om half 11 er al uit halen, schone broeken, andere pampers. niets helpt. soms moet hij wel nog na een uur een boertje laten maar dan nog begint hij daarna weer met huilen.
het gekke is echter dat zodra je hem oppakt hij stil is en als je hem bij je neemt in bed dan is ie ook rustig en valt hij in slaap maar zodra hij dan weer in zijn eigen bed ligt is het weer rak.
het gekke is ook dat hij overdag dus wel gewoon in zijn bedje slaapt.
na 4 weken elke nacht wakker te liggen worden we er een beetje moedeloos van
heeft iemand hier ervaringen mee, heeft iemand tips wat dit kan zijn of hoe we dit kunnen oplossen?
groetjes
Natascha


