Alle hulp welkom is voor Chester


#1

Sinds nu ruim een week, volg ik de vermissing van de labrador Chester. Mede omdat onze bijzonder dierbare vriend Bennie met zijn eigen hond Kayla meespeurt om Chester te vinden. Ondanks dat ikkeben hier niet voor bedoeld is eigenlijk, wil ik toch een oproep doen, want wie weet…???

Chester is vanaf 7 augustus vermist. Hij liep met zijn baasje, Marjan, en hun andere hond Bailey, in boswachterij Gees, gemeente Coevorden, Drenthe.

Chester en Bailey waren samen aan het rennen. Toen Marjan haar honden terugriep kwam alleen Bailey ineengedoken en geschrokken teruglopen. Niemand weet wat er gebeurd is…

Wie heeft Chester gezien???

Hij is het Geeserbos in gegaan op 7 augustus en er niet meer uitgekomen!

Chester is een blonde Labrador Retriever, gecastereerd en gechipt, is een vrij grote hond met opvallend donkergele oren en een zwarte neus.

Op het moment van de verdwijning droeg Chester een blauwe halsband.


Via deze link kunnen jullie meer lezen over de vermissing en zoektocht en hoe je bv aan flyers kan komen ( mocht je in de buurt wonen ).

Elke minuut die je je druk maakt om je verleden gaat af van je toekomst!

Gewijzigd door - Asje op 19 Aug 2009 13:22:11


#2

Ook ik volg het, en ohhhh wat hoop ik dat ie gauw gevonden wordt…

Wat een verdriet moeten ze hebben,

Vertel het iedereen rond zou ik zeggen zeker als je daar in de buurt woont…

gr Tries


#3

Ik zal de lokale krantjes ff in de gaten houden. Staan wel eens advertenties in van de dierenbescherming met vermiste en gevonden dieren.

Groetjes uit Drenthe.

Lilypie 3rd Birthday Ticker
Lilypie 1st Birthday Ticker


#4

Misschien kunnen ze contact opnemen met Staatsbos of de beheerder van het park. Het kan zijn dat ze aangevallen zijn door wilde zwijnen. Omdat de andere hond geschrokken en ingedoken terugkwam, is dat een mogelijkheid.

Wij hebben zelf ook een hond en hij wordt echt een deel van het gezin. Om dan op deze manier de hond te moeten missen… Verschrikkelijk!


#5

Als je de topic leest van de link die ik in dit berichtje gaf, kun je lezen wat er al allemaal ondernomen is. staatsbos-beheer ed, maar ook wat betreft krantjes en nieuws bv. Voor iedereen die hier in de buurt woont zou het fijn zijn als ze flyers ophangen. Waar je deze kunt krijgen staat ook vermeld in de topic via mijn link. Helaas woon ik zelf te ver weg.

Elke minuut die je je druk maakt om je verleden gaat af van je toekomst!


#6

ooo wat verschrikkelijk!
Zou willen dat ik wat kon doen maar ik woon veel te ver weg!
Ik hoop in ieder geval dat hij gevonden wordt!

sterkte en voor die gene die in de buurt woont houdt een oogje in het zeil!
Ik zou willen dat ik dat kon doen, maar de afstand is te groot

groetjes gytha


#7

Wij gaan naar Drenthe op vakantie, dus wie weet…

Groetekes, Sje


#8
quote:
Wij gaan naar Drenthe op vakantie, dus wie weet..................

Groetekes, Sje


Nah, flyer aanvragen, uitprinten, in je auto plakken en alert zijn zoals je op ikkeben bent

Elke minuut die je je druk maakt om je verleden gaat af van je toekomst!


#9

Oh, valt het op dat ik alert ben?!

Groetekes, Sje


#10

Jeetje wat verschrikkelijk.

Heb het forum over de vermissing een beetje gelezen en wat is het dan fijn om te lezen dat er zoveel mensen bereid zijn mee te helpen. Ik woon echt veel te ver weg, dus kan helaas niets doen. Maar ik hoop wel dat ze hem heel snel vinden.

Groetjes,
Sandra

Lilypie Second Birthday tickers


#11

Wat erg! Heb zelf 12 jaar een hond gehad en wat wordt zo’n beestje onderdeel van je gezin, had er niet aan moeten denken dat ons dit was overkomen. Wat een mooie hond ook.

Ik woon in Drenthe en zal m’n ogen en oren open houden.

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#12

Omdat het wel leuk is om te lezen hoe er gespeurd wordt naar Chester en om te laten zien wat een moeilijk gebied het is, zet ik deze link er ook maar even bij. Ik ben in elk geval heel trots op onze vriend dat hij zich zo inzet met Kayla.

Elke minuut die je je druk maakt om je verleden gaat af van je toekomst!


#13

ik woon helaas te ver weg om te kunnen helpen, maar wat moeten die mensen een verdriet hebben.
Ik moet er niet aan denken dat het mijn hondje zou zijn

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#14

Hey wat goed dat het hier ook al op staat!!!

Ik had het nog niet eerder gezien aangezien ik probeer te helpen met de zoekaktie.

Ook als je niet in de buurt woont kun je iets doen!! Ik woon ruim 200kilometer verder dan de plaats van vermissing. Maar ik ben aan het proberen mijn handen uit de mouwen te steken door mailtjes te versturen naar campings, vakantieparken, dierenartsen, asiels ect ect.

Er zijn heel veel mensen verspreid over het land die helpen op hun manier!
Chester moet echt gevonden worden!!

<img src=“http://lilypie.com/pic/090607/Aj9q.jpg” alt=“Lilypie 6 - 18 Pic” width=“100” height=“80” " border=0>


#15

Ja Jolan, je woont in Limburg net als ik dus veel kunnen we niet doen, maar alle beetjes helpen. Je wist al van de vermissing ? Ik heb het bericht ook via mijn hyves doorgestuurd naar iedereen.

Elke minuut die je je druk maakt om je verleden gaat af van je toekomst!


#16

Ja Asje, ik zit ook op het barfforum…dus dan kan het niet missen dat je het meekrijgt en aangestoken word om mee te helpen, al is het maar met mailtjes versturen en Marjan een beetje te steunen.

Denk er zwaar over na om naar drenthe te gaan wanneer ze een grote zoekaktie gaan houden…mij maakt het niet uit, lijkt me zelfs wel leuk en zinvol, maar denk dat mijn vriend daar anders over denk…

<img src=“http://lilypie.com/pic/090607/Aj9q.jpg” alt=“Lilypie 6 - 18 Pic” width=“100” height=“80” " border=0>


#17

Ik was niet eerder op dat forum. Maar zoals ik al eerder vertelde is Bennie ( die dus met Kayla een aantal dagen gespeurd heeft naar Chester ) een bijzonder goede vriend van ons. Vandaar dat ik het ben gaan volgen. Helaas heb ik geen honden die getraind zijn in speurwerk, anders was ik hem wellicht wel gaan helpen. Maar ik denk ook niet dat het verstandig is om er kris kras als zotten te gaan speuren. Het is een bijzonder moeilijk gebied ook. Moeras, veel heel veel kreupelhout enz enz. Bennie had Kayla een speciale bel omgedaan zodat ze los kon gaan speuren. Bennie vertelde "ik hoorde die bel om me heen, maar zag geen Kayla. Geen wonder dat we Chester wel op de hielen zaten, maar hem niet zagen."
Het is fantastisch om te zien hoe mensen die elkaar uitsluitend kennen via het internet, nu zo de handen in elkaar slaan om Chester te vinden, heel aandoenlijk. Jammer dat de media hierin niet meewerkt.

Elke minuut die je je druk maakt om je verleden gaat af van je toekomst!


#18

Nou komt aan het eind van de middag één van onze katten met een dikke staart naar binnen gerend, wordt ze achterna gezeten door een hond. Ik herkende de hond niet als van iemand hier uit de buurt en moest meteen aan Chester denken Het was ook wel een labrador, maar helaas geen blonde. Een donkerbruine. Potver.

Heb 'm gelokt met water (dikke tong, hartstikke dorst) en toen in het kokertje gekeken wat om z’n nek hing, maar die was leeg. Waarom heb je dan zo’n halsband, maar goed. Toen ik naar binnen ging en wilde gaan nadenken wat te doen, was die hond al in geen velden of wegen meer te bekennen. Hopelijk heeft 'ie de weg naar huis gevonden. Wat kan je dan evt. doen? Dierenambulance bellen ofzo? Had eigenlijk geen idee.

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#19

Kijk op marktplaats of er een advertentie staat over een vermiste bruine labrador (dieren en toebehoren/vermiste en gevonden dieren)
Op de site van Amivedi kijken of er een bruine lab vermist word.
Als je een advertentie tegen komt waarvan je denkt dat het over de hond gaat die bij jou is geweest kun je hierop reageren.

Wanneer je de hond bij jou thuis had kunnen houden kun je indd de dierenambulance/het asiel bellen.
Ook eventueel op MP en Amivedi een advertentie plaatsen dat je die hond gevonden hebt en hebt laten ophalen door de dierenambulance (er wil nog wel eens wat mis gaan met chips en als hij ver uit de buurt is kan het zijn dat de baasjes niet naar het juiste asiel bellen)

<img src=“http://lilypie.com/pic/090607/Aj9q.jpg” alt=“Lilypie 6 - 18 Pic” width=“100” height=“80” " border=0>


#20

Dat zijn goeie tips Jolan, ga meteen eens ff kijken. Thanks!

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker