Afwezig na drinken aan borst


#1

Hallo,
wij zijn sinds 1,5 ouders van een meisje Robbin. Gelukkig gaat alles naar wens. Wel is ze na het voeden nogal eens afwezig. Draaien met ogen, slap en in een soort van trance. Hebben andere ouders hier ook ervaring mee?


#2

Moe van het drinken?
Cas valt af en toe ook in slaap aan de borst, vooral 's avonds.

Groetjes van Jolanda, mamma van Lisa (25-08-'02) & Cas (02-12-'04).


#3

Vaak als Ruben de fles heeft gehad is hij even 5 min afwezig, dan heb ik totaal geen contact met hem.
net of hij in een melk trance zit.
na de 5 min schik hij wakker en wil meteen spelen of hij begint een heel verhaal te brabbelen.


#4

1,5 week? Klinkt als gewoon in slaap vallen.

Mijn dochter had ook de gewoonte om tijdens het drinken in slaap te vallen. Dat zag er altijd wel grappig uit: ze draaide haar ogen helemaal weg zodat je bijna alleen oogwit zag. Minder grappig was dat ze door dat steeds in slaap vallen niet goed groeide, dus ik moest haar wakker zien te houden tijdens het drinken en dat was wel een flinke klus hoor (en lukte ook meestal niet).

Nu is ze bijna 4 maanden en valt nog vaak tijdens het drinken in slaap, nu voel ik het dan aan het hoofdje dat zwaarder wordt en hoor ik het aan haar ademhaling.