Even snel een vraagje. Ik had eigenlijk voor bo een dekbed gekocht bijd e ikea, maar goed, die was behoorlijk dun, en twijfelde heel erg of die wel de goede was voor hem.
Vandaag navraag gedaan bij een bedden winkel. Die meneer gaf aan dat dit dekbed niet goed ademde, met als gevolg, veel zweten etc… KLonk niet lekker, dus gevraagd welke ik dan wel kon nemen. Toen raadde hij mij een ander dekbed aan, 4 seizoenen dekbed, wat volgens hem zeer goed door ademde, en tegen allergie was (ofzoiets) Het zijn twee dekbedden aan elkaar gerits. 1 voor het voorjaar/zomer en 1 voor het najaar. Bij elkaar geritst dus voor de winter.
Ik heb nog speciaal gevraagd of dit kon bij kinderen vanaf 2 jaar, en dat was zo volkgens hem, dus die gehaald, en hij ligt er op. Bo ligt in bed…en jullie raden het…begin nu te twijfelen of het niet TE warm is , en of hij daar wel onder mag liggen.
Tja ben ik weer he, wil altijd het juiste doen enzo, en bang dta ik iets verkeerds doe met alle gevolgen van dien!!
Dus, wat vooreen dekbed hebben jullie, en kan een 4 seizoenen dekbed wel?
liefs woezel