3 maal hoera voor nora!


#1

ik las net dat nora vandaag 1 jaar is geworden dus bij deze…
van harte gefeliciteerd nora!!!
hoop dat je een fijne verjaardag hebt!!

groetjes!

karin

Gewijzigd door - karin aaltink op 05 Oct 2009 11:28:56


#2

Wat leuk hiep hiep HOERAAAAAAAAAAA en een fijne dag Nora!!

Lilypie
Lilypie


#3

Gefeliciteerd met jullie kleine meid!! Hoop dat je een hele fijne dag hebt met veel kadootjes, bezoek en nog veeeeeeeel meer taart, Nora!!

Hieperdepiep!


#4

Van harte gefeliciteerd! Maak er een hele leuke dag van en lekker genieten!

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers


#5

Gefeliciteerd!!! Nog een dreumes erbij!! Wat gaat de tijd toch snel.

Hele fijne dag Nora!


#6

Hiep hiep hoera voor Nora. Dat de taart maar lekker mag smaken

Groetjes,

Michèle


#7

Hiep hiep hoera
Gefeliciteerdddddddddddddd

Groetjes van Heleen mama van Robin en Justin


#8

Hieperdepieperdepiep hoera!!!
Dat je maar een leuke dag mag hebben Nora en natuurlijk ook voor je papa en mama!

Groetjes,
M

Lilypie Tweede Ticker


#9

Lieve Nora
Gefeliciteerd met je eerste verjaardag, lekker taart eten en kadootjes uitpakken!
Fijne dag vandaag.

Groetjes Emma ( en mama)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers


#10

Hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag Nora
Lekker van genieten.

Het enige wat ik me wel afvraag welke Nora??
Ik kan het geloof ik niet meer bijhouden hahaha wordt te oud

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#11
quote:
Hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag Nora Lekker van genieten.

Het enige wat ik me wel afvraag welke Nora??
Ik kan het geloof ik niet meer bijhouden hahaha wordt te oud

Liefs Michelle

<a href=“http://lilypie.com/">[img]http://lilypie.com/pic/2009/08/12/eejb.jpg" width=“80” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie - Personal picture” />[img]http://lbym.lilypie.com/d7kBp2.png” width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie” /></a>

<a href=“http://lilypie.com/">[img]http://lilypie.com/pic/2009/08/12/3fqE.jpg" width=“80” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie - Personal picture” />[img]http://lb1m.lilypie.com/8rHpp2.png” width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie” /></a>


Michelle ik moet heel eerlijk zeggen dat ik het ook niet goed weet. Ik dacht het ligt zeker aan mij…Want de Nora van Liske is het niet…die is al 1 jaar.


#12

Indd Saro ik dacht indd ook die kan het niet zijn want die was een week of 2 geleden aan de beurt
Maaruh nu weten we het nog niet

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#13

nou…eigenlijk bedoelde ik die nora wel
er staat namelijk onderaan een bericht van liske, dat nora nu 1 jaar is…
ik heb zelfs meerdere malen gekeken

eeuuuhhh misschien moet ze haar verjaardagsticker ff veranderen, kan zijn dat ie niet verder kan tellen dan 1 jaar…???
in dat geval… mijn excuus!

groetjes!

karin


#14

hahaha. nou jij beter laat dan nooit en ook wel speciaal om een aantal weken na je verjaardag nogmaals gefeliciteerd geworden. Wij zijn gewoon heel blij dat Nora 1 jaar is


#15

haha ja inderdaad…
voel me wel een klein beetje stom nu maar ook dat komt weer goed!
haha

groetjes!

karin


#16

hahaha ik dacht ook al … Nora … Liske… verder ken ik haar niet. Haha misschien bedoelde je dat ze gister jarig was … dierendag… GEMEEN SORRY!


#17

Hahaha, wat een kuddediertjes zijn we soms toch he? Karin feliciteert Nora en we gaan haar allemaal feliciteren, maar eigenlijk denken we: ’ Welke Nora?’ Ik dacht dat ook meteen: Nora? Die is toch al jarig geweest? Heb ik iets gemist? Ik ken geen andere Nora? Maar Karin, beter 2x aandacht voor Nora dan helemaal niet he!

Groetjes Rainbow, trotse mama


#18

Haha idd grappig dat iedereen het denkt en niemand het durft uit te spreken. Ik was gisterenmiddag voor het laatst online en toen was mijn gedachten ook huh Nora is toch al jarig geweest. Want er was toen een topic aangemaakt voor Nora en nog iemand die beide 1 geworden waren. Heb zelfs die topic er even op nagekeken om zeker van mezelf te zijn. Daarom had ik maar even gewacht met mijn felicitaties.

Groetjes,
Sandra

Lilypie Second Birthday tickers


#19

Nou in ieder geval goed dat ik aangegeven had dat ik niet wist welke nora hahaha wat zijn we erg

Liefs Michelle

Lilypie - Personal pictureLilypie

Lilypie - Personal pictureLilypie


#20

@ Wil, wat een leuke foto van Bo in de kist! Hmm, klinkt een beetje raar zo…He bah…Ik bedoel in de…eh…marktkist? Groentenkist! Dat is 'm!

Ja, ik ken eigenlijk alle kindjes die ik feliciteer, dus ik vond het ook raar. Nora was tegelijk jarig met Emma, 15 september meen ik! Ik had ook een vraagteken boven mijn hoofd!

Groetjes Rainbow, trotse mama