@Sje: dan kan rico beter met papa mee want ik ben zo bang voor de tandarts dat ik a.s. woensdag naar een angsttandarts ga![]()
trouwens, ja hier meoten kinderen voor het 1ste jaar bij de tandarts gezien worden,
de scholen hier hebben ook een tandarts, die komt 2 x per jaar maar controleerd alleen je kind als hij daarvoor door een gewone tandarts is gezien.
ik vraag me echt af hoe ze zoiets doen bij jonge kinderen.
Ik bedoel Bij rico mag de dokter niet eens in zijn oortjes of mond kijken! laat staan een tandarts die zijn gebit gaat controleren, of erger nog, stel hij heeft een gaatje, hoe doen ze zoiets?
hij wordt al hysterisch bij het tanden poetsen, die gaat dan flink met zijn hoofd liggen schudden, dat kan toch nooit de bedoeling zijn?
ik vind het raar dat een tandarts een kind zou boren die zo jong is (en in een melktandje) omdat het nogal te verwachten is dat zo’n kind niet weet dat het stil moet liggen.
dat besef hebben ze echt nog niet. Begin er nu toch wel over na te denken ja, hoe dat zou gaan. ik bedoel rico is anderhalf en moet dus binnen een half jaar hoe dan ook op controle.
denk dat wat sje zegt zo verkeerd nog niet is, ik denk dat ik m al wat vaker meeneem, alleen het punt is dat ik zelf zo bang ben.
misschien kan ik dat wel onderdrukken als rico erbij is.
<a href=“http://lilypie.com”>[img]http://lilypie.com/pic/100127/Fpre.jpg" alt=“Lilypie Tweede Pic” width=“88” height=“80” border=“0” />[img]http://m2.lilypie.com/pmh5p1.png" alt=“Lilypie Tweede Ticker” border=“0” /></a>
Gewijzigd door - MamavanRico op 28 Mar 2010 14:52:53