@simzoe, ik betaal voor gemiddeld 2,5 dag per week, 400 euro zelf per maand. De rest vergoed de belasting (totale rekening kdv is 900 per maand) , en de reden waarom het zo duur is
? omdat ik offiiceel flexdibele opvang heb, dus betaal ik een euro!!! meer in het uur, dan ieder ander, en keus heb ik niet, want dit is het enige kdv in de omgeving.
Nu hoor je mij op zich niet klagen, want ik ben heel tevreden over het kdv, en het is onze keuze geweest om hem van een ander kdv 30 km verderop te halen , en hier naar toe te brengen (omdat mijn mans werk toen erg onzeker was)
maar ik baal er van dat het zo onwijs duur is voor ons, omdat de belasting maar een maximum bedrag per uur betaald, alles wat daar boven zit moet je zelf dokken., en het word dus nu nog duurder!!! Ik houdt gelukkig nog wel genoeg over om te zeggen dat het wel waard is om te blijven werken, en ik zal ook wel moeten, maar crisis zeg, laten ze het ergens anders vanaf halen, maar blijf van de zorg of kdv af!!!
liefs woezel
