Nageltjes knippen


#1

Hallo allemaal!

Na even weggeweest te zijn ( op vakantie) ben ik weer terug! En natuurlijk meteen weer vragen

Al vanaf dat Luka geboren is heeft hij ontzettend snelgroeiende nageltjes, althans, dat idee heb ik… Ik moet elke week, nu dan op Vrijdag, zijn nageltjes doen, anders krabt hij zichzelf en ons helemaal open.
Maar vanaf het begin vind hij het helemaal niks en is het vechten! Omdat knippen helemaal niet ging ben ik gaan vijlen, maar dat is ook niks.

Het CB gaf als tip om zijn nageltjes te doen als hij hij slaapt ( maar hij word dan wakker en zijn we weer een uur verder!) of na het badje omdat de nageltjes dan zacht zijn, maar het helpt allemaal niks!

Mijn man en ik doen het nu samen, ik hou Luka vast en mijn man knipt/ vijlt. Maar natuurlijk is Luka daarna helemaal hysterisch en moeilijk te troosten, zo zielig om te zien!

Heeft iemand nog andere tips? Want gisteravond was het echt vreselijk weer!

Groetjes,Marloes


#2

Het enige wat je kunt doen is hem rustig uit leggen wat je gaat doen en waarom. Toen Tim kleiner was vond hij het ook niet fijn als zijn nageltjes geknipt werden. Nu heeft hij er helemaal geen problemen meer mee.

Groetjes,
Sandra


#3

Wij doen het ook altijd samen! Mijn vriend geeft onze zoon de fles en ik ga vijlen. Vindt 'ie ook niet leuk, trekt zijn handje regelmatig terug, maar het gaat wel! Misschien is dat het proberen waard?


#4

Hier doen we het als ze slaapt, maar niet meteen na het in slaap vallen, maar ongeveer 1/2 uurtje slapen doe ik het! Dan is mijn dochter in een diepe slaap en is het binnen 2 minuten gedaan. Nu word het wel steeds makkelijker trouwens want ze is nu 2 jaar 4 maanden en dan zeg ik dat ze nagellak krijgt op d’r teentjes als belonging en dan is het opeens niet zo erg meer, maar tja voor een jongen?


#5

Heey hallo,

ik knip de nageltjes van mijn zoontje altijd als hij in bad zit. Ik geef hem dan een badeendje om te spelen in zijn andere handje. Is hij afgeleid. Maar moet eerlijk zeggen dat hij hier nooit zo moeilijk over doet. Hij kijkt meer van, wat doet zij nou? haha.

a href=“http://lilypie.com/”>Lilypie First Birthday tickers</a


#6

Bij ons wat het ook altijd een gevecht. Nu doet m’n vriend het en ik maak geluidjes en zorg voor afleiding. Dan is het binnen een paar tellen gebeurd. Z’n nageltjes groeien echt als kool we moeten het zeker 2 x in de week doen, want idd anders krapt die alles open. Hij heeft ook eczeem dus dan moeten we het helemaal kort houden want hij blijft maar jeuken aan z’n knietjes etc.
Ik heb ooit in z’n vingertje geknipt dus ik doe het voorlopig niet meer. Hij schrok meer van m’n reactie dan dat hij er pijn van had want 3 sec. had die alweer een big smile op z’n gezicht.

<a href=“http://lilypie.com/”><img src=“http://lb1m.lilypie.com/gRaxp2.png” width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie First Birthday tickers” /></a>

[img]http://lb1m.lilypie.com/gRaxp2.png" width=“200” height=“80” border=“0” alt=“Lilypie First Birthday tickers” />


#7

en voor de tv zetten in een wippertje? helpt dat niet? hier hebben wij eerlijk gezegd nooit problemen ermee gehad. hij is wel wat beweeglijker maar ik kan hem makkelijk knippen op het verschoonkussen of in een wippertje…hij kijkt ook altijd verbaasd hahaha hier word ook elke week geknipt ze groeien idd snel weer aan…succes ermee dat is de enige tip die ik je kan geven meid…

Lilypie First Birthday tickers


#8

Pff heel herkenbaar! Ik heb er ook zo’n hekel aan, dat gedoe! Maar ook hier twee keer per week aan de slag, het groeit zo snel!
Tegenwoordig heb ik er bij Joey een heel ritueel van gemaakt, en lukt het aardig. Zijn twee knuffeltjes moeten op zijn schoot zitten om te kijken naar Joey’s handjes en voetjes als mama aan het knippen is, want daarna worden de nageltjes van zijn knuffels geknipt! Natuurlijk kijken de knuffels telkens de andere kant op, en dan zet ik ze weer goed, en zeg nee popje, je moet goed opletten, want straks ben jij aan de beurt. Joey ligt dan in een deuk en zet steeds die knuffels weer verkeerd om, en dan klets ik hele onzin verhalen en ondertussen die nagels knippen…

Groetjes Anouk

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers


#9

Hier werkt het ook het beste tijdens de fles s’avonds.
Dan is ie al wat moe, en het drinken vind ie net iets belangrijker dan tegenstribbelen… Maar dan is het idd wel handig om met z’n tweeen te zijn, kan de een de fles vast houden en de ander knippen.
En soms doe ik er een hele dag over, dan knipt ik s’ochtends snel een nageltje, en als ie meteen weer tegentribbelt dan stop ik weer en doe ik een tijdje later weer eentje netzo lang tot ze allemaal zijn geweest

Succes!
Groetjes Carolien

Lilypie Premature Baby tickers


#10

Hier gelukkig geen problemen. Vind wel net als jullie dat ze heel hard groeien en moet inderdaad wel elke week knippen. Ik doe het gewoon op het aankleed kussen. Vind de tip van de ene de fles geven en de andere de nageltjes knippen wel goed. Ik denk dat die wel werkt als je er problemen mee hebt.